+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak nakoupit správné prádlo

Klíčová slova: spodní prádlo,erotické prádlo,satén,podprsenky

E-mail: kolnicek@szm.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2009

Popis: Na těchto stránkách je popsán vývoj a rozvoj spodního prádla, od podprsenek, přes kalhotky až po tanga. Dočtete se tu také, jaká byla historie spodního prádla, jaké prádlo se dříve nosilo a co bylo naopak tabu.

Web: www.pradlospodni.com/

Další související informace

Vyberte si správnou velikost

podprsenky, spodní prádlo, velikost podprsenek – Víte, že podprsenka je vcelku mladá záležitost? Ale v dřívější době se podprsenka nebrala jako dnes - jako erotické prádlo, nýbrž pouze jako jakási prsní podpěra, která nahradila korzety.Na tomto webu naleznete veškeré informace týkající se této části dámského šatníku - podprsenky. Je tu popsáno, zda některé podprsenky škodí zdraví, jak nám může ublížit kovová kostice a veškerá bezpečnost.

Zdravotní hlediska podprsenek

podprsenky, spodní prádlo, bezpečnost spodního prá – Na tomto webu naleznete veškeré informace týkající se této části dámského šatníku - podprsenky. Je tu popsáno, zda některé podprsenky škodí zdraví, jak nám může ublížit kovová kostice a veškerá bezpečnost.

Smuteční květiny Praha

Smuteční květiny Praha, smuteční kytice Praha – Smuteční květiny Praha: smuteční věnce, smuteční vazba, smuteční květiny. Smuteční věnce, smuteční vazba i smuteční květiny tvoříme z řezaných a umělých květin. Všechny květiny, věnce a vazby týkající se smutečních událostí můžeme opatřit stuhou s nápisem, pokud jsou smuteční květiny a smuteční věnce objednány s předstihem.

Načítání trvalo 0.3415 sekund.