+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak nakoupit správné prádlo

Klíčová slova: spodní prádlo,erotické prádlo,satén,podprsenky

E-mail: kolnicek@szm.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. dubna 2009

Popis: Na těchto stránkách je popsán vývoj a rozvoj spodního prádla, od podprsenek, přes kalhotky až po tanga. Dočtete se tu také, jaká byla historie spodního prádla, jaké prádlo se dříve nosilo a co bylo naopak tabu.

Web: www.pradlospodni.com/

Další související informace

Vyberte si správnou velikost

podprsenky, spodní prádlo, velikost podprsenek – Víte, že podprsenka je vcelku mladá záležitost? Ale v dřívější době se podprsenka nebrala jako dnes - jako erotické prádlo, nýbrž pouze jako jakási prsní podpěra, která nahradila korzety.Na tomto webu naleznete veškeré informace týkající se této části dámského šatníku - podprsenky. Je tu popsáno, zda některé podprsenky škodí zdraví, jak nám může ublížit kovová kostice a veškerá bezpečnost.

Elegantní spodní prádlo

spodní prádlo, dámské spodní prádlo, luxusní spodn – Nabízíme luxusní spodní prádlo špičkové evropské značky TIARA GALIANO. V našem internetovém obchodě naleznete luxusní dámské podprsenky, kalhotky, dámská tanga, sety prádla, body spodní prádlo, košilky, erotické spodní prádlo, plavky a další.

Spodní prádlo

spodní prádlo, korzety, erotické prádlo, košilky – Spodní prádlo v široké nabídce eshopu spodni-pradlo-damske.biz . Internetový obchod spodní prádlo dámské Vám poskytne kompletní sortiment spodního prádla pro běžné užití a stejně tak erotického spodního prádla v podobném rozsahu. Naleznete u nás spodní prádlo značek LivCo Corsetti, Passion, Chilirose, Konrad, Ketty, Lover, Magie 'S, Daniela prádlo a dalších

Načítání trvalo 0.0743 sekund.