+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak správně vybrat spodní prádlo

Klíčová slova: spodní prádlo,erotické prádlo,satén,podprsenky

E-mail: kocisova.l@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2009

Popis: Na těchto stránkách je popsán vývoj a rozvoj spodního prádla, od podprsenek, přes kalhotky až po tanga. Dočtete se tu také, jaká byla historie spodního prádla, jaké prádlo se dříve nosilo a co bylo naopak tabu.

Web: www.sportovnipradlo.cz/

Další související informace

Push up podprsenky

push up podprsenka,dámské spodní prádlo,podprsenky – Naše webová stránka se zabývá jedním z typů dámského spodního prádla, a sice push up podprsenkami. Dočíst se zde můžete napříkld o klasických i netradičních střizích tohoto spodního prádla. ...........

Kojící podprsenka.

kojící podprsenky,podprsenky,spodní prádlo – Naše webová stránka se zaměřila na specifický druh dámského spodního prádla, a sice na kojící podprsenky. Tyto kojící podprsenky zajistí ženě pohodlí v období kojení.Naše webová stránka se zaměřila na specifický druh dámského spodního prádla, a sice na kojící podprsenky. Tyto kojící podprsenky zajistí ženě pohodlí v období kojení.

Veterina Brno, Šlapanice

veterina, mvdr. robert just, veterina brno-slatina – Veterinární klinika MVDr. Robert JUST a kolektiv nabízí profesinální služby v péči o Vaše mazlíčky. Naše veterinární ordinace najdete na adresách Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 a Šlapanice, Brněnská 63.

Načítání trvalo 0.0759 sekund.