+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jan Zdražil - návrhy a re

Klíčová slova: realizace zahrad, zahrady, Výsadba,

E-mail: info@mojezahrady.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2010

Popis: Provádíme zahradnickou činnost, návrhy a realizace zahrad, údržbu, parkové úpravy, péče o parky a veřejnou zeleň. Připravíme návrhy, vybereme dřeviny, rostliny, založíme trávník, speciální hnojiva. Oblast působení Pardubice, Pardubicko, Hradecko.

Web: zahradaprome.cz

Další související informace

Zahradní servis - Realiza

realizace zahrad, vertikutace, údržba, trávník – Naše firma se zabývá projekcí a realizací okrasných zahrad a jejich následné údržbě. Provádíme pokládku travního koberce, hnojení, vertikutaci, pískování a rekultivaci starých trávníků. Realizujeme zahradní jezírka.

TOP ZAHRADA

zahrada, realizace zahrad, – Nechte se inspirovat nápady na realizaci vaší zahrady! Katalog firem,zahradnictví, realizace zahrad atd.Nebojte se zahrady na klíč! uštříte čas a peníze. Články s realizacemi zahrad od firem z celé ČR

ZAHRADA PRAHA

Návrhy realizace zahrad, projektování zahrad – Zahrada Praha tvoří návrhy realizace zahrad včetně následné údržby zahrad s individuálním přístupem a vysokou kvalitou. Specializuje se na soukromé a rezidenční zahrady pro zákazníky z Prahy a jejího okolí a nabízí komplexní servis při zakládání zahrad včetně dodávek drobných staveb, dlažeb, závlahového systému, trávníků, osvětlení apod. Solidní záruky jsou samozřejmostí.

Načítání trvalo 2.6748 sekund.