+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jaroslav Langer YMY CL

Klíčová slova: kancelářský nábytek,kancelářské interiéry,podlahy

E-mail: info@ymy.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2009

Popis: Jsme firma specializovaná na vybavení kancelářských interiérů. Na základě našich dlouholetých zkušeností jsme schopni navrhnout Vám řešení a to od projektové přípravy až po konečnou realizaci. Zpracovani projektu, dodavka kancelarskeho nabytku, sedaciho nabytku a podlahovych krytin.

Web: www.ymy.cz

Další související informace

Kancelářský nábytek

kancelářský nábytek, regály, kancelářské židle – Kancelářský a kovový nábytek firmy JP Kontakt. Prodáváme kancelářské židle a křesla, sedací soupravy, policové regály a trezory. Dílenský nábytek, židle, stoly, šatní skříně, regály aj.Naše firma zajišťuje kompletní vybavení kanceláří včetně vizualizací interiéru po celé České republice. Dodávaná kancelářské židle a křesla, stoly, regály a další komponenty vybavení splňují nejnáročnější kritéria kvality včetně zdravotních požadavků na ergonomický nábytek, ergonomická křesla a židle.

Outdoorové oblečení

Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnac – Internetový obchod se širokou nabídkou outdoorového oblečení a vybavení.Termoprádlo,funkční prádlo,bundy,kalhoty,impregnace,outdoorové boty, batohy, spacáky, stany,čelovky,camping a různé doplňky. Outdoorové oblečení a vybavení - Outdoor-obchod.cz

Bazeny - zapustene-bazeny

bazény, zahradní, nafukovací, plastové, příslušens – Poradíme vám s výběrem bazénu na zahradu. Přehled výhod a nevýhod jednotlivých modelů bazénů. Kdy zvolit plastový bazén, kdy nadzemní bazén a kdy vybrat nafukovací bazén. Jak vybrat správnou velikost. Kde koupit bazény na internetu.

Načítání trvalo 0.3340 sekund.