+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Brno - Top

Klíčová slova: jazykové školy, jazyková škola, výuka jazyků, brno

E-mail: info@topenglish.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2008

Popis: Jazyková škola Brno Top English nabízí kurzy angličtiny v Brně s profesionálními lektory. Důraz na komunikaci. Moderní materiály a metody. Příjemné prostředí dostupné v centru v centru Brna. Moto:English Is Good For You!

Web: www.topenglish.cz

Další související informace

Reklamní plocha Brno

pronájem, reklamní, plocha, reklama, Brno – Pronájem reklamních ploch na rohovém domě Štefánikova 51 ( roh Šumavské ), Brno centrum viditelné z tramvají. Pronájem jednotlivých prostorů mezi celkem 5 okny i nad a pod okny cca 3m2 za 399 měs. Plochy jsou na hlavní dopravní tepně spojující centrum města / 4. zastávka z Moravského náměstí / a Královo Pole. Reklama je dobře vidět z projíždějících tramvají č.1, 6 a v případě zájmu může být i osvětlená. Nejsme plátci DPH. Majitel

Školení v Brně

školení, brno – Školicí středisko Motiv P nabízí kongresové prostory a služby na profesionální úrovni. Středisko se nachází v klidné části v blízkosti centra Brna, ve druhém podlaží sídla společnosti. Má výbornou dopravní dostupnost.

Jazykové pobyty v zahrani

jazykové pobyty, jazyková škola – Studium jazyka v zahraničí. Jazykové pobyty a kurzy, výborné ceny, popis, rezervace pro každý pobyt. Jazykové kurzy a pobyty na školách v zahraničí. Jazykové pobyty pro děti, dorost i dospělé. Výborné ceny, velký výběr, online rezervace.

Načítání trvalo 0.0741 sekund.