+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Brno - Top

Klíčová slova: jazykové školy, jazyková škola, výuka jazyků, brno

E-mail: info@topenglish.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2008

Popis: Jazyková škola Brno Top English nabízí kurzy angličtiny v Brně s profesionálními lektory. Důraz na komunikaci. Moderní materiály a metody. Příjemné prostředí dostupné v centru v centru Brna. Moto:English Is Good For You!

Web: www.topenglish.cz

Další související informace

Reklamní plocha Brno

pronájem, reklamní, plocha, reklama, Brno – Pronájem reklamních ploch na rohovém domě Štefánikova 51 ( roh Šumavské ), Brno centrum viditelné z tramvají. Pronájem jednotlivých prostorů mezi celkem 5 okny i nad a pod okny cca 3m2 za 399 měs. Plochy jsou na hlavní dopravní tepně spojující centrum města / 4. zastávka z Moravského náměstí / a Královo Pole. Reklama je dobře vidět z projíždějících tramvají č.1, 6 a v případě zájmu může být i osvětlená. Nejsme plátci DPH. Majitel

Jazyková škola v Brně

angličtina, výuka jazyků, výuka angličtiny, jazyky – Naše jazyková škola pracuje se studenty v malých skupinách nebo jednotlivě. Výuka angličtiny probíhá v Brně, kousek od Lužánek. Angličtina – chcete rozumět a zvládat různé situace? Naučte se u nás mluvit v jazykové škole v Brně. Anglicky mluvit.

Sorriso dental s.r.o.

sorriso, zubní, dentální, Brno, klinika, zubař – Zubní klinika v centru Brna Vám nabízí moderní bezbolestnou péči o Váš chrup. Sorriso je prevence, dentální hygiena, bělení zubů, estetická stomatologie, ortodoncie, dětská stomatologie, zubní implantáty a parodontologie.

Načítání trvalo 0.3698 sekund.