+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola CHANTAL

Klíčová slova: jazyková škola, jazykové kurzy, preklady

E-mail: hovanak@orangemail.sk

Datum vloľení do katalogu: 13. listopadu 2009

Popis: Jazyková škola ktorá učí 4x rýchlejšie. Navštívte naše ukážkové hodiny a rozhodnite sa či máte záujem o naše služby alebo nie - viac informácií o našej škole nájdete na stránkach. Naštívte naše stránky.

Web: www.chantal.sk

Další související informace

Andrea Hallerová

Modelka, modeling, česká modelka, překlady – Modelka z bohatými zkušenostmi v modelingu. Přijímám zakázky na focení katalogů, reklamu i ART(Fashion,glamour,sport,akt). Nabízím vstřícné jednání a flexibilitu. Poskytuji také tlumočnické a překladatelské služby z NJ do ČJ a z ČJ do NJ. Jestli hledáte reprezentativní tlumočnici pro Vaše obchodní jednání nebo podobné akce, neváhejte mne kontaktovat.

Nepustilova jazyková škol

Angličtina, němčina, francouzština, jazykové kurzy – Angličtina, němčina a francouzština v Brně netradiční Nepustilovou metodou. Nepustilova jazyková škola nabízí týdenní intenzivní kurzy, dvouměsíční dopolední, odpolední a večerní kurzy, víkendové kurzy a čtyřměsíční odpolední kurzy.

Spodní prádlo

spodní, prádlo, plavky, oblečení, podprsenky, trič – Značkové spodní prádlo, podprsenky, oblečení a plavky pro ženy které se chtějí líbit. Módní trendy a nejnovější kolekce z oblasti dámského a pánského značkového oblečení. Spodní prádlo a podprsenky...

Načítání trvalo 0.3346 sekund.