+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Libere

Klíčová slova: angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština

E-mail: skola@libere.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2009

Popis: Výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy - angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině. Přátelská atmosféra.

Web: www.libere.cz

Další související informace

Angličtina pro samouky

angličtina, slovník, anglicky – Angličtina pro samouky (online) + slovník, vše namluvené rodilým mluvčím, gramatika, cvičení, různé možností procvičování slovní zásoby + výuka poslechem. Možnost vytvoření vlastních lekcí Vám pomůže při výuce a procvičování slovní zásoby v jiném pořadí a z jiných zdrojů než poskytuje náš výukový systém.

Kurzy anglického jazyka

anglický jazyk,angličtina,kurzy,školení – Jazykové kurzy angličtiny Vás naučí reagovat pružně na různorodé konverzační situace s tím, že veškerou gramatiku budete využívat intuitivně a zcela automaticky. Neztrácejte čas s jazykovými kurzy angličtiny, které Vám nic nedají a přidejte se po bok úspěšným studentům institutu Berlitz!

Individuální výuka anglic

angličtina,anglický jazyk – Naše mezinárodní edukační metody odpovídají nejvyšším kritériím kvality. V kombinaci těchto metod s osobním přístupem vytváříme ideální základ pro získání potřebné znalosti angličtiny. Naší přednosti ovšem není jenom vysoká efektivita a profesionalita. Mnoho našich zákazníků si také pochvaluje rychlost dosažených výsledků a propracovanou strategii výuky.

Načítání trvalo 0.3718 sekund.