+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Libere

Klíčová slova: angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština

E-mail: skola@libere.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. z??? 2009

Popis: Výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy - angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině. Přátelská atmosféra.

Web: www.libere.cz

Další související informace

Jazyková škola v Brně

angličtina, výuka jazyků, výuka angličtiny, jazyky – Naše jazyková škola pracuje se studenty v malých skupinách nebo jednotlivě. Výuka angličtiny probíhá v Brně, kousek od Lužánek. Angličtina – chcete rozumět a zvládat různé situace? Naučte se u nás mluvit v jazykové škole v Brně. Anglicky mluvit.

Studijní osnovy

maturita,angličtina,němčina,ekonomie,účetnictví, – Maximální množství vypracovaných maturitních témat jako je němčina, angličtina, základy společenských věd, dějepis, zeměpis, bankovnictví, pojišťovnictví, daňová soustava, účetnictví, ekonomie, management a další.

Nabídka doučování

doučování,angličtina,němčina,bazar knih – Nabídka doučování a bazar učebnic a skript. Doučování angličtiny, němčiny, matematiky atd. Registrace a základní inzerce zdarma. Doučování je rozděleno podle doučovaného předmětu, regionu a měst, kde doučování probíhá.

Načítání trvalo 0.4033 sekund.