+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Lingua Sandy, jazykové kurzy

Klíčová slova: jazykové kurzy,jazyková škola,jazykové školy,

E-mail: info@lingua-sandy.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2009

Popis: Jazyková škola - jazykové kurzy, překlady, tlumočení. Angličtina, němčina, ruština, francouzština, španělština a další jazyky. Individuální, veřejné i firemní jazykové kurzy, výuka jazyků v zahraničí, jazykové kurzy pro děti, čeština pro cizince.

Web: www.lingua-sandy.cz

Další související informace

Volby 2010 informace

Volby, volte, – Na našich stránkách najdete informace o volbách v roce 2010. Volby 2010 se rychle blíží. Víte koho volit? Volby 2010 to jsou hned troje volby v jednom volebním roce 2010. Volby 2010 – vyberte své zástupce

Jazykové kurzy pro skupiny

jazykové kurzy, kurz cizího jazyka,skupiny,skupina – Jazyková škola Berlitz nabízí také jazykové kurzy cizích jazyků pro skupiny vyučované vlastní metodou již 130 roků. Jazykové kurzy: angličtina, němčina, italština, španělština, francouzština, portugalština, ruština. Naše jazyková škola Berlitz vám zaručuje rychlý a konstantní pokrok. Naučte se rychle a účelně cizí jazyk!

Jazykové kurzy pro firmy

jazyková škola,jazykový kurz,firemní kurzy – Jazyková škola Berlitz nabízí vzdělávací programy pro firmy a skupiny pracovníků ze všech profesních specializací. Dokonalá flexibilita přizpůsobí výuku jazyka stanoveným potřebám firem. Současně je mohou ideálně využívat projektové týmy, které tvoří zaměstnanci z rozličných firem, popřípadě oddělení.

Načítání trvalo 0.0682 sekund.