+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Trutnov

Klíčová slova: jazyková škola Trutnov, výuka angličtiny trutnov,

E-mail: kasalova@domino-skola.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2010

Popis: Zbavte se strachu z mluvení v cizím jazyce. Jazyková škola Vás rozmluví, naučí nutnou gramatiku a pomůže se zlepšením slovní zásoby. Jazyková škola Trutnov nabízí i ukázkovou hodinu zdarma, přijďte se přesvědčit o našich schopnostech naučit.

Web: domino-skola.cz

Další související informace

Jazyková škola Praha

jazyková škola, jazyková škola Praha, pražské jazy – Web jazyková škola Praha pomáhá s výběrem správné jazykové školy v Praze. Vysvětluje co, by pražské jazykové školy měli nabízet, jaké jsou metody výuky a motivace studentů. Dále doporučuje, co je dobré sledovat při porovnání cen kurzů.

Jazyková škola abc englis

jazyková škola, jazykové kurzy, kurzy angličtiny O – Jazyková škola abc english poskytuje pouze kvalitní výuku angličtiny v Ostravě, Havířově, Karviné. Nabízíme standardní, přípravné, konverzační, dopolední, víkendové jazykové kurzy angličtiny. Jsme partnerská oficiální jazyková škola British Council.

Angličtina online

angličtina online, výuka angličtiny online – Česko je již delší dobu součástí Evropské unie a toužíte-li se podívat do světa, nezbude vám, než se naučit cizí řeč. Na otázku, kterou řeč využijeme prakticky po celém světě, je jednoduchá odpověď - angličtinu.

Načítání trvalo 0.0800 sekund.