+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola Trutnov

Klíčová slova: jazyková škola Trutnov, výuka angličtiny trutnov,

E-mail: kasalova@domino-skola.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervence 2010

Popis: Zbavte se strachu z mluvení v cizím jazyce. Jazyková škola Vás rozmluví, naučí nutnou gramatiku a pomůže se zlepšením slovní zásoby. Jazyková škola Trutnov nabízí i ukázkovou hodinu zdarma, přijďte se přesvědčit o našich schopnostech naučit.

Web: domino-skola.cz

Další související informace

LINGUA PRO jazyková škola

jazyková škola, jazykové školy, cizí jazyky, výuka – Vyučujeme jazyky angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, š védština, dánština, nizozemština, řečtina, japonština, čínština, thajština. Nabízíme víkendové a letní kurzy pro veřejnost, zajišťujeme také firemní jazykové kurzy.

Homy School

jazyková škola v Plzni, angličtina, francouzština – Jazyková škola v Plzni zaměřující se na doučování a výuku budoucích maturantů z anglického a francouzského jazyka. Výuka probíha u žáka doma. Jeden žák, jeden lektor. Odpadá nepříjemné dojíždění do školy a neztrácíte čas.

Geodézie Dvůr Králové s.r

Geodézie, Geodézie Dvůr Králové, Geodézie Trutnov, – V regionu východních Čech, nejčastěji v okolí měst Dvůr Králové nad Labem, Trutnov, Jaroměř a Náchod, naše společnost Geodézie Dvůr Králové s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti geodézie. Děláme zejména geometrické plány, geodetické práce v investiční výstavbě a zpracováváme mapové podklady.

Načítání trvalo 0.0695 sekund.