+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola v Brně

Klíčová slova: angličtina, výuka jazyků, výuka angličtiny, jazyky

E-mail: anglickybrno@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: Naše jazyková škola pracuje se studenty v malých skupinách nebo jednotlivě. Výuka angličtiny probíhá v Brně, kousek od Lužánek. Angličtina – chcete rozumět a zvládat různé situace? Naučte se u nás mluvit v jazykové škole v Brně. Anglicky mluvit.

Web: www.anglictinabrno.cz

Další související informace

Angličtina pro začátečník

bridges, jazyková škola, výuka jazyků, jazyky – Potřebujete se naučit anglicky? Chce po Vás Váš šéf, ať se zdokonalíte v angličtině? Nebo naopak ve škole máte dělat zkoušku z anglického jazyka, ale angličtinu moc neovládáte? Pak právě pro Vás tu je jazyková škola Briges.cz.

OnLine Překladač vět

angličtina, něnčina, český jazyk, překladač – Internetový překladač vět a textů z češtiny, angličtiny a němčiny. Umožňuje analyzovat větu a slovíčka. Internetová verze překladače textů a vět pro anglický, německý a český jazyk. Aplikace je upravena pro jednoduché překlady frází a to tak, že datová i výkonná část překladače je implementována na serveru. Pomocí CTRL+C a CTRL+V vložíte váš text a necháte přeložit.

Nabídka doučování

doučování,angličtina,němčina,bazar knih – Nabídka doučování a bazar učebnic a skript. Doučování angličtiny, němčiny, matematiky atd. Registrace a základní inzerce zdarma. Doučování je rozděleno podle doučovaného předmětu, regionu a měst, kde doučování probíhá.

Načítání trvalo 0.3369 sekund.