+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola v Brně

Klíčová slova: angličtina, výuka jazyků, výuka angličtiny, jazyky

E-mail: anglickybrno@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 17. ledna 2011

Popis: Naše jazyková škola pracuje se studenty v malých skupinách nebo jednotlivě. Výuka angličtiny probíhá v Brně, kousek od Lužánek. Angličtina – chcete rozumět a zvládat různé situace? Naučte se u nás mluvit v jazykové škole v Brně. Anglicky mluvit.

Web: www.anglictinabrno.cz

Další související informace

Nepustilova jazyková škol

Angličtina, němčina, francouzština, jazykové kurzy – Angličtina, němčina a francouzština v Brně netradiční Nepustilovou metodou. Nepustilova jazyková škola nabízí týdenní intenzivní kurzy, dvouměsíční dopolední, odpolední a večerní kurzy, víkendové kurzy a čtyřměsíční odpolední kurzy.

Angličtina pre samoukova

angličtina, anglicky, jazyk, výučba, učiť sa, – Jazyk, ktorý študuje najviac ľudí na svete je angličtina. Chcete vedieť anglicky, začnite sa učiť ešte dnes. Prečítajte si ako začať, aké účebné materiály použiť a vyskúšajte online lekcie angličtiny.

Anglická jazyková škola

angličtina, anglický jazyk, plzeň, v plzni, děti – Anglická škola v Plzni nabízí výuku angličtiny pro děti zábavnou metodou Wattsenglish. Učíme i v mateřských a základních školách. Hravou a zábavnou formou se děti v anglickém prostředí učí angličtinu naprosto přirozeným způsobem.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.