+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové centrum LITERA

Klíčová slova: angličtina přes skype, němčina přes skype

E-mail: john.doe7@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2012

Popis: Specializujeme se na výuku angličtiny a němčiny přes skype, realizujeme kurzy pro děti v mateřských školách a firmách. Vyučujeme češtinu pro cizince a nabízíme překladatelskou činnost.

Web: www.jclitera.cz

Další související informace

Mobilní VoIP

mobilní VoIP, telefonování přes Internet, SIP – Volejte z mobilu přes Internet! Mobilní VoIP vám ušetří spoustu peněz. Užívejte si levné volání na mobil i na pevnou přes internet. Jak na volání zdarma? Vyzkoušejte VoIP v mobilu! Pokud se pohybujete v dosahu wifi nebo 3G sítí, můžete výrazně ušetřit! Funguje na většině moderních mobilů!

Mobilní sázení

mobilní sázení, sázení v mobilu, sázky přes telefo – Sázení přes mobil jednou nahradí internetové a především již nadobro ukončí klasické sázení v kamenných pobočkách. Protože, co si budeme říkat. Pokud nemusíte někam do města v otvíracích hodinách a můžete si vsadit právě tehdy a právě tam, kde zrovna jste, proč byste to dělali jinak? Mobilní sázení vám tak to internetové přesune ještě blíže až do vašich mobilních telefonů!

Tašky přes rameno

envirosax, tašky přes rameno, nákupní tašky, ekolo – Stylové tašky Envirosax, elegantní tašky přes rameno. Veškeré zboží skladem, doručení do 24 hod. Nahraďte igelitky některou ze stylový a ekologických tašek! Tašky přes rameno Envirosax. envirosax, tašky přes rameno, nákupní tašky, ekologické tašky, stylové tašky, stop igelitkám.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.