+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové centrum LITERA

Klíčová slova: angličtina přes skype, němčina přes skype

E-mail: john.doe7@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2012

Popis: Specializujeme se na výuku angličtiny a němčiny přes skype, realizujeme kurzy pro děti v mateřských školách a firmách. Vyučujeme češtinu pro cizince a nabízíme překladatelskou činnost.

Web: www.jclitera.cz

Další související informace

Práce z domova prostředni

práce z domova,výdělek přes internet – Vydělávat peníze z domova je velice lákavá myšlenka a díky projektu Globalaffiliate se stává realizovatelnou téměř pro každého. Celý projekt je připraven tak,aby práci zvládl i člověk, který nemá žádné zkušenosti s vyděláváním peněz na internetu.

Výdělek přes internet

výdělek přes internet, klikačky, PTC, emailovky – Chcete vydělávat z pohodlí svého domova? Nabízíme Vám velmi snadný a příjemný způsob výdělku a nemusíte se ani hnout ze svého křesla! Můžete se nechat platit např. za příjem reklamních e-mailů, nebo za klikání na reklamy. Nechejte svůj internet vydělávat!

Sázky přes mobil

mobilní sázení, sázení po mobilu, sázky přes mobil – Mobilní sázení je jako standartní internetové sázení, s tím, že ovládáte hrací účet přímo ze svého mobilu. Umožní vám stálý přístup na váš hráčský účet a nabídne přehled o tiketech a sázkách kdykoliv a kdekoliv. Můžete si jednoduše sestavit a vsadit tiket a zároveň zde najdete informace o stavu účtu, přehled sázenek a e-tiketů

Načítání trvalo 3.2406 sekund.