+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové kurzy Chrudim

Klíčová slova: Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové

Datum vloľení do katalogu: 5. kv?tna 2010

Popis: Jazykové kurzy Chrudim a Hradec Králové nabízí Kolumbus jazyková agentura s.r.o.. Široká nabídka kurzů Angličtiny, Němčiny, Ruštiny, Italštiny, Francouzštiny a dalších jazyků. Jazykové kurzy probíhají v Chrudimi, Hradci Králové a v okolních městech.

Web: www.agenturakolumbus.cz

Další související informace

Eduland

e-learning, vzdělávání pracovníků, jazykové kurzy – Eduland je e-learningová firma, která nabízí online vzdělávání vašich zaměstnanců. Nabízíme jazykové kurzy pro výuku anglického, německého, francouzského, španělského a italského jazyka. Dále široký výběr počítačových kurzů, díky nimž budou Vaši zaměstnanci schopni pracovat s počítačem, Microsoft Office i s internetem.

Jazyková škola Karlovy Va

jazykové kurzy Karlovy Vary, jazyková škola Karlov – Zajišťujeme výuku v jazykových kurzech pro jednotlivce, firmy a širokou veřejnost v Karlovarském kraji. Naším cílem je podporovat klienty v použití jazyka v praktických situacích. Zaměřujeme se na konverzační dovednosti a schopnost komunikace.

Karavany a skútry Hradec Králové

karavany, skútry, Hradec Králové – Karavany Hradec Králové - to je široká nabídka nových i bazarových karavanů. Na webu se nabízí hlavně Karavany a skútry. Pokud hledáte kvalitní nabídku těchto vozidel, tak navštivte karavanyhk.cz

Načítání trvalo 3.1925 sekund.