+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové kurzy Praha

Klíčová slova: angličtina, němčina, španělština, francouzština...

E-mail: office@agentura-hermes.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2012

Popis: Kvalitní individuální a firemní jazykové kurzy. Výuka u Vás doma nebo v kanceláři ve Vámi stanovený den a čas. Výborné reference. Vyučujeme jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština a čeština pro cizince. Doučování.

Web: www.agentura-hermes.cz

Další související informace

Jazyková škola Libere

angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština – Výuka pro veřejnost, individuální a firemní kurzy - angličtina, němčina, ČJ pro cizince, francouzština, ruština, polština, španělština, italština, vietnamština. Příprava na zkoušky a certifikáty. Max. 5 studentů ve skupině. Přátelská atmosféra.

OnLine Překladač vět

angličtina, něnčina, český jazyk, překladač – Internetový překladač vět a textů z češtiny, angličtiny a němčiny. Umožňuje analyzovat větu a slovíčka. Internetová verze překladače textů a vět pro anglický, německý a český jazyk. Aplikace je upravena pro jednoduché překlady frází a to tak, že datová i výkonná část překladače je implementována na serveru. Pomocí CTRL+C a CTRL+V vložíte váš text a necháte přeložit.

Angličtina pre samoukova

angličtina, anglicky, jazyk, výučba, učiť sa, – Jazyk, ktorý študuje najviac ľudí na svete je angličtina. Chcete vedieť anglicky, začnite sa učiť ešte dnes. Prečítajte si ako začať, aké účebné materiály použiť a vyskúšajte online lekcie angličtiny.

Načítání trvalo 0.3641 sekund.