+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové kurzy pro skupiny

Klíčová slova: jazykové kurzy, kurz cizího jazyka,skupiny,skupina

E-mail: katalogy@seo-expert.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2012

Popis: Jazyková škola Berlitz nabízí také jazykové kurzy cizích jazyků pro skupiny vyučované vlastní metodou již 130 roků. Jazykové kurzy: angličtina, němčina, italština, španělština, francouzština, portugalština, ruština. Naše jazyková škola Berlitz vám zaručuje rychlý a konstantní pokrok. Naučte se rychle a účelně cizí jazyk!

Web: www.skupinove-jazykove-kurzy.cz

Další související informace

ETOS EDU spol. s r. o.

škola,etosko,jazykové kurzy,anglický jazyk,deti – Firemná, skupinová a individuálna angličtina pre dospelých. Vyučovanie anglického jazyka detí a mládeže. Preklady a tlmočenie, Firemná, skupinová a individuálna angličtina pre dospelých. Vyučovanie anglického jazyka detí a mládeže. Preklady a tlmočenie

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Bazeny - zapustene-bazeny

bazény, zahradní, nafukovací, plastové, příslušens – Poradíme vám s výběrem bazénu na zahradu. Přehled výhod a nevýhod jednotlivých modelů bazénů. Kdy zvolit plastový bazén, kdy nadzemní bazén a kdy vybrat nafukovací bazén. Jak vybrat správnou velikost. Kde koupit bazény na internetu.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.