+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové kurzy v anglii

Klíčová slova: pobyty v anglii, kurzy anglictiny, kurzy v anglii,

E-mail: info@pobytyvanglii.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Široká nabídka kurzů angličtiny v Anglii a ve Skotsku. Nabízíme vynikající školy, zajímavé lokality a výhodné ceny. Pobyt v Anglii je nejlepším a nejrychlejším způsobem jak zlepšit úroveň svojí angličtiny

Web: www.pobytyvanglii.cz

Další související informace

Levné ubytování v Praze

Levné ubytování v Praze, Praha, hotel, hotely – Levné ubytování v Praze, Ubytování Praha lastminute ceny v online rezervačním systému Levné ubytování v Praze - Praha, Brno, Česká republika. Levné ubytování v Praze, Ubytování Praha lastminute ceny v online rezervačním systému Levné ubytování v Praze - Praha, Brno, Česká republika.

Bar Praha 1

bar, praha 1, praha, v praze 1, v praze, bary, v b – Bar v lokalitě Praha 1. Rádi bychom nalákali nové zákazníky do našeho skvělého baru. Připravili jsme pro Vás speciální web. Bendy's bar na Vás čeká. Připravili jsme pro Vás soutěž o skvělé ceny. Vyhrává každý.

Jazyková škola

výuka angličtiny, intenzivní kurzy AJ, pobytové ku – Jazyková škola IN-TENSE nabízí především pobytové kurzy angličtiny. IN-TENSE Vám zajistí opravdu efektivní a intenzivní výuku ve velmi malých skupinách o počtu 2 -5 lidí. Součástí kurzů jsou i hodiny face to face, neboli jeden na jednoho, což je nejlepší forma výuky. Pokud chcete Vaši angličtinu posunout na vyšší úroveň, jsme tu pro Vás.

Načítání trvalo 0.0600 sekund.