+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové kurzy v anglii

Klíčová slova: pobyty v anglii, kurzy anglictiny, kurzy v anglii,

E-mail: info@pobytyvanglii.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. listopadu 2010

Popis: Široká nabídka kurzů angličtiny v Anglii a ve Skotsku. Nabízíme vynikající školy, zajímavé lokality a výhodné ceny. Pobyt v Anglii je nejlepším a nejrychlejším způsobem jak zlepšit úroveň svojí angličtiny

Web: www.pobytyvanglii.cz

Další související informace

Výuka angličtiny

výuka angličtiny, firemní kurzy anglického jazyka – Aleksandra Stojanovik - Profesionální a kvalifikovaná lektorka pro výuku anglického jazyka především pro firemní kurzy angličtiny. 6 let praxe, certifikace (CPE, CELTA), špičkové reference, ukázková hodina zdarma.

kurzyanglictiny.info - pomocník s angličtinou

angličtina, kurzy angličtiny, jazykové kurzy angli – Hledáte jazykovou školu, kurzy angličtiny nebo online zdroje, ze kterých se můžete učit? Prohlédněte si web kurzyanglictiny.info a jistě najdete co hledáte. Poučte se, jakým způsobem se učit anglický jazyk a vyzrajte s námi nad angličtinou.

Chalupa Preisler v Kořenově

Chalupa Preisler ,ubytování v – Samostatně stojící chalupa s neoploceným pozemkem v Příchovicích v Jizerských horách poskytuje pohodlné a příjemné ubytování. Nabízí k ubytování celkem 3ložnice. Rozložení pokojů je 2 x 2 lůžka s přistýlkou a válendou. Další pokoj je 1 x 2lůžka. Hosté mohou využívat sprchový kout s teplou vodou po celý den. Chalupa je vytápěna přímotopy. Nabízí stravování vlastní. Chalupa Preisler disponuje kuchyňským koutem s varnou jednotkou se dvěma plotnami, kávovarem, toustovačem, lednicí a nádobím. Možnost stravování v restauraci, která je vzdálená 400 metrů od chalupy a nabízí klasickou českou kuchyni. Obchod se nachází kousek od chalupy. Domácího mazlíčka je možné přivést po dohodě. Topivo do krbu si klient zajišťuje sám. Parkování u chalupy, v zimě nedaleko chalupy.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.