+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykový portál

Klíčová slova: jazyk,cizí jazyk,jazykový kurz,pomaturitní studium

E-mail: mail@jazykuj.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. listopadu 2013

Popis: Internetový portál o jazykovém vzdělání. Hodnotné informace o tom, jak se učit cizí jazyky. Přehled jazykových kurzů i jazykových pobytů, včetně moderních online jazykových kurzů. Naučte se cizí jazyk!

Web: jazykuj.cz

Další související informace

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Jazykové kurzy pro firmy

jazyková škola,jazykový kurz,firemní kurzy – Jazyková škola Berlitz nabízí vzdělávací programy pro firmy a skupiny pracovníků ze všech profesních specializací. Dokonalá flexibilita přizpůsobí výuku jazyka stanoveným potřebám firem. Současně je mohou ideálně využívat projektové týmy, které tvoří zaměstnanci z rozličných firem, popřípadě oddělení.

Načítání trvalo 0.4070 sekund.