+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jenom tak

Klíčová slova: restaurace, kavárna, obědy, večeře, káva, pivo,

E-mail: jenomtak@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: Kavárna a restaurace je situovaná v přízemí měšťanského domu v městské památkové zóně královského města Kouřim na Mírovém náměstí. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, přímo v místnosti nad kavárnou je cenný malovaný barokní strop. Kavárna a restaurace vznikla adaptací prostor na místě prvorepublikového obchodu, železářství pana Sobotky, původní využití těchto prostor však bylo zcela jiné, bývala zde barvírna. Kromě nabídky jídel a nápojů uvedených v jídelním lístku uvaříme obědy a večeře dle vašeho přání, sestavíme individuální menu dle vašich požadavků. Po předchozí dohodě nabízíme tematické večery mezinárodních kuchyní. Rádi pro vás zajistíme rodinné oslavy, firemní akce nebo večírky i mimo běžnou otvírací dobu. V případě zájmu zajistíme i ubytování.

Web: restaurant-kourim.cz/

Další související informace

Skútry Krkonoše

skútry, pracovní skútry, sportovní skútry, bazar, – Kvalitní skútry a čtyřkolky od firmy Skútry Krkonoše z Vrchlabí. Zabýváme se prodejem a servisem pracovních skútrů, čtyřkolek a motorů rotax.Skútry Krkonoše nabízí kvalitní skútry, pracovní skútry, sportovní skútry a čtyřkolky.

Dárky pro muže k narozeni

Dárky, pro muže, k narozeninám, klobásová kytice, – Netradiční dárky pro muže k narozeninám s rozvozem po Praze. Originální překvapení pro přítele k výročí seznámení. Klobásová kytice nový způsob jak se seznámit se zážitky z překvapení originálního daru. Inspirace pro vaše pánské dárky a dárkové koše.

Kvalitní český alkohol

český alkohol, pivo, víno, slivovice, Becherovka, – Pivo, víno, slivovice nebo rum. To je jen zlomek alkoholického sortimentu, který Česká republika produkuje. Velkou oblibou se u nás i v širokém světě stala Becherovka, která se vyrábí v Karlových Varech. Alkohol získává velkou oblibu zejména díky tomu, že obsahuje etanol, který způsobuje euforické stavy. Pokud máte zájem se o českém alkoholu dozvědět více, nebojte se navštívit naše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.