+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jenom tak

Klíčová slova: restaurace, kavárna, obědy, večeře, káva, pivo,

E-mail: jenomtak@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 1. dubna 2010

Popis: Kavárna a restaurace je situovaná v přízemí měšťanského domu v městské památkové zóně královského města Kouřim na Mírovém náměstí. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, přímo v místnosti nad kavárnou je cenný malovaný barokní strop. Kavárna a restaurace vznikla adaptací prostor na místě prvorepublikového obchodu, železářství pana Sobotky, původní využití těchto prostor však bylo zcela jiné, bývala zde barvírna. Kromě nabídky jídel a nápojů uvedených v jídelním lístku uvaříme obědy a večeře dle vašeho přání, sestavíme individuální menu dle vašich požadavků. Po předchozí dohodě nabízíme tematické večery mezinárodních kuchyní. Rádi pro vás zajistíme rodinné oslavy, firemní akce nebo večírky i mimo běžnou otvírací dobu. V případě zájmu zajistíme i ubytování.

Web: restaurant-kourim.cz/

Další související informace

Hip Hop Shop Crazywear

Hiphop, hip hop, crazywear, Rocawear, Phatpharm, – Hiphop shop s nabídkou oblečení pro příznivce hiphop. Schází Vám mikina, tričko, kalhoty, boty ve stylu crazywear. Nabízíme výběr značek Ecko, Stoprocent, Gunit, , K1X, Dada, Mass, Jiggawear, B3 a další.

Anglass

sklo, porcelán, síťotisk, – Jsme firma, která je schopna dekorovat sklo, porcelán, plasty, papír ale i jiné materiály sítotiskem, pískováním a speciálními fóliemi. V současnosti rozvíjíme dosažené znalosti, zkvalitňujeme a rozšiřujeme výrobu a služby jako je technologie potisku plochých i složitých tvarových předmětů.

Kvalitní český alkohol

český alkohol, pivo, víno, slivovice, Becherovka, – Pivo, víno, slivovice nebo rum. To je jen zlomek alkoholického sortimentu, který Česká republika produkuje. Velkou oblibou se u nás i v širokém světě stala Becherovka, která se vyrábí v Karlových Varech. Alkohol získává velkou oblibu zejména díky tomu, že obsahuje etanol, který způsobuje euforické stavy. Pokud máte zájem se o českém alkoholu dozvědět více, nebojte se navštívit naše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.3799 sekund.