+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JERIE PACKAGING, s.r.o.

Klíčová slova: grafický design, tisk, produkce

E-mail: info@jerie.biz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2010

Popis: Nabízíme komplexní obalová řešení, grafický design, tisk a produkce. Tvarový design obalů, standardní obaly i zakázkové obaly šité na míru, grafický design včetně corporate identity, konstrukce a výroba převážně papírových obalů a obalů z polypropylenu. Papírové tašky, obaly a dárkové balící papíry k okamžitému odběru od 1 ks v naší nové vzorkové prodejně.

Web: www.jerie.biz

Další související informace

Vodácká trička

vodácká trička, vodácká trika, potisk triček, tisk – Vodácká trička vyrobená na na míru pro Vaši vodáckou partu. Stačí jen zvolit číslo motivu, barvu trička, barvu potisku, Váš doplňující text, popřípadě mapu na záda, potisk na rukáv a já Vám zašlu náhled Vašeho trička.

Sandstudios-grafika DTP

grafický design, sazba, DTP, webdesign, animace – Specializujeme se především na služby v oblasti grafického designu, zlomu a sazby různých dokumentů. Máme bohaté zkušennosti s grafickým zpracováním i zlomem knih a časopisů. Spolupracujeme s nejlepšími odborníky na tvorbu internetových prezentací. Pomůžeme Vám úspěšně podnikat na Internetu. Vaše www stránky budou nejen skvěle vypadat ale zároveň obsadí přední místa ve vyhledávačích jako je např. Google nebo Seznam.cz. Naším cílem je postavit pro Vás webovou prezentaci nebo internetový obchod, který Vám bude vydělávat a přivede nové spokojené zákazníky. O Vaše www stránky se postaráme od začátku ? od registrace domény a hostingu až po navržení vhodných propagačních textů (copyrighting) a udržování nejlepších možných pozic ve vyhledávačích. Umíme navrhnout korporátní identitu včetně loga, firemních tiskovin, profilu společností či výročních zpráv. Navrhneme plakáty a letáky pro kulturní akce, obaly na CD nebo jiné podobné tiskoviny. Zajišťujeme kompletní služby v oblasti DTP, jako např. veškeré úpravy či retuše obrázků, skeny, předtiskovou přípravu. V případě zájmu vše spojíme s kompletní tiskovou produkcí a supervizí zakázky. Působíme sice v Praze, ale zakázku dodáme de facto po celém světě. Zajistíme fotografické služby jakéhokoliv typu, máme k disposici zkušené fotografy, ale i režiséry pro Vaše reklamní spoty. Na přání klienta ozvučíme reklamu, nebo vytvoříme radio-spoty popř. jiná audiovisuální díla. Připravíme výrobu všech tiskovin. Pro Vaši zakázku vybereme nejvhodnější tiskárnu a postaráme se o to, aby jste dostali hotové tiskoviny ?na klíč? až do Vaší firmy nebo domova. To vše v maximální kvalitě a rychlosti, spojené s příjemnou cenou.

Kuchyňské židle

Kuchyňské židle, barové židle, lavice do čekáren, – Kuchyňské židle.cz pro vás vyrábí kvalitní kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren na zakázku. Kuchyňské židle z kvalitní oceli vyrábíme do 14 dnů. Kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren od nás

Načítání trvalo 0.4232 sekund.