+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jesle, jesličky v soukrom

Klíčová slova: Jesle, Praha, jesličky, soukromé jesle

E-mail: info@projesle.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2010

Popis: Soukromé jesličky rodinného typu umístěné v klidné a zelené části Měšic - Praha východ, vlastní zahrada. Přítomost zdravotní sestřičky a pedagoga zaručuje vhodnou péči pro Vaše děti. Používáme biopotraviny, kroužky typu angličtina, jóga, keramika.

Web: www.jesle-praha.cz

Další související informace

Levné letenky Split

letenky, letenka, Split, Praha, ubytování – Split je druhé největší město Chorvatska (hlavním a největším městem Chorvatska je Záhřeb). Split se nachází ve střední Dalmácii na chorvatském pobřeží Jaderského moře, a tak je ideálním cílem pro mnoho turistů, kteří chtějí vyrazit na svou dovolenou k moři. Můžete se zde koupat v moři nebo opalovat na pláži. Samotný Split je velice zajímavé město, a tak když už vás nebude bavit opalování a koupání, můžete vyrazit do centra města, kde se nudit rozhodně také nebudete.

Levné letenky Lyon

letenky, letenka, Lyon, Praha, ubytování – Lyon je druhé největší město Francie. Nachází se ve střední Francii a je hlavním městem regionu Rhône-Alpes, a hlavním městem depártmentu Rhône. Lyon sice není tak hezký jako je hlavní město Francie, Paříž, ale stejně zde můžete navštívit celou řadu zajímavých míst, která vás uchvátí. Kupte si u nás tedy letenky Lyon a leťte do Lyonu letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může nabídnout celou řadu výhod, které na takto dlouhé cestě jistě oceníte.

Levné letenky Vancouver

letenky, letenka, Vancouver, Praha, ubytování – Vancouver je třetí největší město Kanady. Je také přístavním městem v jihozápadní části kanadské provincie Britská Kolumbie. Okolo města se rozléhá Regionální okres Metro Vancouver, který náleží do většího celku obecně známého jako Lower Mainland. Samotné centrum Vancouveru nabízí celou řadu moderních budov, které se vám budou líbit. Pokud chcete poznat Vancouver na vlastní oči, kupte si u nás letenky do Vancouveru a svého výletu rozhodně nebudete litovat.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.