+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jesle, jesličky v soukrom

Klíčová slova: Jesle, Praha, jesličky, soukromé jesle

E-mail: info@projesle.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2010

Popis: Soukromé jesličky rodinného typu umístěné v klidné a zelené části Měšic - Praha východ, vlastní zahrada. Přítomost zdravotní sestřičky a pedagoga zaručuje vhodnou péči pro Vaše děti. Používáme biopotraviny, kroužky typu angličtina, jóga, keramika.

Web: www.jesle-praha.cz

Další související informace

Levné letenky Liverpool

letenky, letenka, Liverpool, Praha, ubytování – Liverpool je významné město Velké Británie, které se nachází ve vnitrozemí na březích Liverpoolského zálivu a Irského moře. Liverpool je také známým kulturním centrem především ve spojení s populární hudbou, vždyť tu vznikla snad nejznámější britská skupina všech dob, Beatles. Pokud zavítáte do centra Liverpool, rozhodně tohoto nebudete litovat, protože tam můžete najít spoustu zajímavých památek a míst. Své dovolené v Liverpool tak rozhodně nebudete litovat.

Levné letenky Washington

letenky, letenka, Washington, Praha, ubytování – Washington je hlavní město Spojených států amerických. Je také sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu. Jméno města vzniklo jako pocta prvnímu prezidentovi USA Georgi Washingtonovi. Samotné město Washington je velice hezké a turista se zde ani po několika dnech rozhodně nebude nudit. Kupte si u nás letenky do Washingtonu a leťte se tam podívat. Své cesty rozhodně nebudete litovat. Díky tomu, že poletíte letadlem, vám cesta navíc rychle uteče.

Levné letenky Vancouver

letenky, letenka, Vancouver, Praha, ubytování – Vancouver je třetí největší město Kanady. Je také přístavním městem v jihozápadní části kanadské provincie Britská Kolumbie. Okolo města se rozléhá Regionální okres Metro Vancouver, který náleží do většího celku obecně známého jako Lower Mainland. Samotné centrum Vancouveru nabízí celou řadu moderních budov, které se vám budou líbit. Pokud chcete poznat Vancouver na vlastní oči, kupte si u nás letenky do Vancouveru a svého výletu rozhodně nebudete litovat.

Načítání trvalo 0.0813 sekund.