+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jesle, jesličky v soukrom

Klíčová slova: Jesle, Praha, jesličky, soukromé jesle

E-mail: info@projesle.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2010

Popis: Soukromé jesličky rodinného typu umístěné v klidné a zelené části Měšic - Praha východ, vlastní zahrada. Přítomost zdravotní sestřičky a pedagoga zaručuje vhodnou péči pro Vaše děti. Používáme biopotraviny, kroužky typu angličtina, jóga, keramika.

Web: www.jesle-praha.cz

Další související informace

Levné letenky Neapol

letenky, letenka, Neapol, Praha, ubytování – Neapol je třetí největší město Itálie a je také hlavním městem stejnojmenné provincie a regionu Kampánie. Nejden turista, který již procestoval více než jedno italské město, považuje Neapol za nejkrásnější italské město. Neapol vám může nabídnout celou řadu hezkých památek, ale stejně tak si určit užijete koupání v moři, které se nachází na okrajích města. Neapol je tak ideálním cílem všech, kteří se chtějí vykoupat v moři nebo opalovat na pláži.

Levné letenky Miami

letenky, letenka, Miami, Praha, ubytování – Miami je největší město v jihovýchodní části Floridy a druhé největší v celém státě. Jeho metropolitní oblast se rozkládá mezi bažinami Everglades na východě a Atlantským oceánem na západě. Okolo Miami se nachází mnoho velice krásných pláží, a tak si zde svojí oblíbenou najde snad každý. Pokud tedy chcete vyrazit do Miami, kupte si u nás letenky Miami a leťte tam letadlem, protože je to nejvýhodnější. Letadlo vám navíc může nabídnout mono výhod, které oceníte.

Levné letenky Toronto

letenky, letenky, Toronto, Praha, ubytování – Toronto je nejlidnatější město v Kanadě a provinciálním hlavním městem Ontaria. Je umístěné v jižním Ontariu na severozápadním břehu jezera Ontario. Jako hlavní město pro kanadskou ekonomiku, Toronto je považované za globální město a je jednim z několika špičkových finančních center na světě. Okolo Toronta se navíc rozkládá velice hezká a zajímavá příroda Kanady, která vás dost možná uchvátí. Kupte si u nás tedy letenky Toronto a rozhodně nebudete litovat.

Načítání trvalo 0.2928 sekund.