+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jezevčík dr.-Německý ohař

Klíčová slova: Německý krátkosrstý ohař -jezevčik drsnosrstý st.

E-mail: katalogy@webnode.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2011

Popis: Zabýváme se chovem jezevčíka drsnosrstého standard a německého krátkosrstého ohaře. V naší chovatelské stanici nabízíme odchov štěňat obou plemen a kompletní chovatelský servis. Chov je založen nejen pro loveckou klientelu, kterou upřednostňujeme.

Web: jezevcikzcimelickychstrani.webnode.cz

Další související informace

Překlady němčina

překlady, německý jazyk – Překlady a tlumočení z češtiny do němčiny a zpět ve vysoké kvalitě. Využijte reprezentativní a spolehlivou překladatelku, která se věnuje výhradně německému jazyku a na komunikativní úrovni ovládá i angličtinu.Překlady textů vám provedu kdykoliv, nezáleží na tom, zda je pondělí, neděle nebo svátek. Jednoduše mi je zašlete emailem nebo faxem, a pokud spěcháte, můžete mít překlad hotový ještě týž den. Obvyklá doba dodání překladu je 24-48 hodin – samozřejmě v závislosti na rozsahu.Potřebujete tlumočnici pro vaše obchodní jednání nebo jakoukoliv jinou příležitost? Pak vám mohu zaručit reprezentativní vzhled i chování a samozřejmě spolehlivé tlumočnické služby.

Odborné překlady

překlady, tlumočení, německý jazyk, překlady textů – Překlady z a do německého jazyka, soudní překlady, překlady odborných textů, soudní tlumočení i simultánní tlumočení patří mezi služby firmy United Linguas. Můžeme Vám pomoci v oblasti německého jazyka i mnoha dalších.

Hotel St. Florian v Lokti

Hotel St. Florian,ubytování v – Hotel St. Florian v Lokti je nově zrekonstruovaný rodinný hotel, který nabízí příjemné prostředí, vlídné zacházení a taky trochu legrace.Kapacita hotelu St. Florian v Lokti je 24 rozlehlých pokojů se 48 lůžky. Na každém pokoji je k dispozici telefon, TV Sat, WC a sprcha. Ubytování je nabízeno v 19 dvoulůžkových, 5 x jednolůžkových a 2 třílůžkových pokojů včetně 3x apartmá.Součástí hotelu St. Florian v Lokti je vlastní pivovar s pivnicí. Vaří se zde polotmavá jedenáctka. Jde o klasické české pivo, ležák, vyrobený z přírodních surovin. Hotel St. Florian v Lokti nabízí také středověké hostiny na hradě Loket. Kromě bohatě prostřené tabule máte možnost zúčastnit se rytířského turnaje, uvidíte kejklířské a taneční vystoupení, dvorní dámy vás naučí dobové tance.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.