+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jezevčík dr.-Německý ohař

Klíčová slova: Německý krátkosrstý ohař -jezevčik drsnosrstý st.

E-mail: katalogy@webnode.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. b?ezna 2011

Popis: Zabýváme se chovem jezevčíka drsnosrstého standard a německého krátkosrstého ohaře. V naší chovatelské stanici nabízíme odchov štěňat obou plemen a kompletní chovatelský servis. Chov je založen nejen pro loveckou klientelu, kterou upřednostňujeme.

Web: jezevcikzcimelickychstrani.webnode.cz

Další související informace

Překlady němčina

překlady, německý jazyk – Překlady a tlumočení z češtiny do němčiny a zpět ve vysoké kvalitě. Využijte reprezentativní a spolehlivou překladatelku, která se věnuje výhradně německému jazyku a na komunikativní úrovni ovládá i angličtinu.Překlady textů vám provedu kdykoliv, nezáleží na tom, zda je pondělí, neděle nebo svátek. Jednoduše mi je zašlete emailem nebo faxem, a pokud spěcháte, můžete mít překlad hotový ještě týž den. Obvyklá doba dodání překladu je 24-48 hodin – samozřejmě v závislosti na rozsahu.Potřebujete tlumočnici pro vaše obchodní jednání nebo jakoukoliv jinou příležitost? Pak vám mohu zaručit reprezentativní vzhled i chování a samozřejmě spolehlivé tlumočnické služby.

Od Čtyrrohovice

Od Čtyrrohovice, Německý Křepelák Koloděje n. Luž. – Chovatelská stanice Německého Křepeláka, od čtyrrohovice. Chovná fena Německého Křepeláka Gábi z Ostrůvku. Fena Německého Křepeláka Bára od Čtyrrohovice. Chovatelská stanice Německého Křepeláka Koloděje nad Lužnicí.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.