+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jiří Vitvar

Klíčová slova: Jiří Vitvar, volby 2009, volby, kampaň, Poslanecká

E-mail: vitvar@jirivitvar.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. srpna 2009

Popis: Oficiální stránky Jiřího Vitvara, kandidáta do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR na kandidátce KDU-ČSL v Královéhradeckém kraji, bývalého přednosty Okresního úřadu Jičín a místostarosty města Jičín.

Web: www.jirivitvar.cz

Další související informace

Jiří Valenta

KSČM, politika, Plzeň, volby – Osobní a informační stránky PhDr. Mgr. et Mgr. Jiřího Valenty, člena Zastupitelstva města Plzně (KSČM) - životopis, činnost, aktivity, publicistika, práce v ZMP, aktuální problémy města Plzně, rozsáhlá fotogalerie aj.

RESPINED s.r.o.

Jiří Votruba, plicní, kašel, astma, interna – Respimed s.r.o. - centrum pro prevenci, časnou diagnostiku a léčbu chorob respiračního systému, především plicní onemocnění, kašel, astma léčbu závislosti na kouření a nadváhy a obezity. Specialisté MUDr. Jiří Votruba, MUDr. Henrieta Mavrogeni.

Vyklízení, vyklízení bytů

Společnost Sutě a odpady Jiří Boček se sídlem – Společnost Sutě a odpady Jiří Boček se sídlem v Praze zajišťuje svým zákazníkům profesionální pomoc při vyklízení sklepů, kanceláří a dalších místností. Vyklízení, vyklízení bytů v Brně, vyklízení Praha, vyklízecí práce v Praze, vyklízení sklepů, vyklízení bytů, vyklízení kanceláří Praha.

Načítání trvalo 3.7755 sekund.