+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

JUDr. Jaromír Krutílek

Klíčová slova: advokát,Právní služby,právo,zastupování, Praha 6

E-mail: j.krutilek@akrk.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2011

Popis: JUDr. Jaromír Krutílek – samostatný advokát provozující advokátní praxi od roku 1994 se sídlem kanceláře v Praze 6, zabývající se poskytováním právních služeb zejména v oblasti obchodního, občanského, rodinného a pracovního práva.

Web: www.akrk.cz/

Další související informace

Pro Právo

právo, právní poradna, smlouvy, vzory smluv, formu – Právní portál plný právních informací pro každého. Informace jak napsat žalobu, jak podat odvolání apod. Vzory dokumentů a smluv ke stažení zdarma. Právní poradna zdarma. Informace o právu pro odborníky i laiky.

Advokátní kancelář

advokát, právo, občanský zákoník, obchodní zákoník – Advokátní kancelář poskytuje svým klientům právní služby ve všech významných oblastech práva, a to jak na území České republiky, tak i pro Evropskou unii ve spolupráci s partnerskými zahraničními kancelářemi. Vzhledem k tomu, že naším cílem je poskytovat své služby na vysoké odborné a profesionální úrovni, neustále se vzděláváme a sledujeme nejnovější judikaturu či odborné publikace tak, abychom vždy při řešení každého právního případu mohli zohlednit aktuální vývoj v dané oblasti. Preferujeme zejména individuální přístup k požadavkům klienta.

Advokát, advokát Praha

advokát, advokát Praha, advokátní kancelář – Advokát Praha - JUDr. Poupová se specializuje na rodinné a občanské právo a zastupování u soudu. Advokátní kancelář JUDr.Poupové také zastupuje klienty v oblasti medicínského a obchodního práva.

Načítání trvalo 0.3228 sekund.