+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K & M AGENCY

Klíčová slova: modelka, model, modeling, reklama, casting,

E-mail: agentura@soutezsms.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2009

Popis: modelingová, reklamní a castingová agentura, která je určena pro všechny věkové kategorie. Registrace u nás je zdarma. Naše modely a modelky nabízíme pro módní přehlídky, focení, natáčení reklam, filmů, televizních pořadů.

Web: www.soutezsms.cz/ag/index.html

Další související informace

Andrea Hallerová

Modelka, modeling, česká modelka, překlady – Modelka z bohatými zkušenostmi v modelingu. Přijímám zakázky na focení katalogů, reklamu i ART(Fashion,glamour,sport,akt). Nabízím vstřícné jednání a flexibilitu. Poskytuji také tlumočnické a překladatelské služby z NJ do ČJ a z ČJ do NJ. Jestli hledáte reprezentativní tlumočnici pro Vaše obchodní jednání nebo podobné akce, neváhejte mne kontaktovat.

Seli - slané tyčinky

seli, tyčinky, slané tyčinky, slané tyčinky seli, – Vyrábíme slané tyčinky Seli, jsme výhradní dovozci německých cukrovinek Piasten - čokolády, bonboniéry, dezerty, bonbony a rakouské kávy ALVORADA. Dále pak nabízíme produkty Nutkao - oříško-čokolávodvý krém.

Víno Praha

červené víno, bílé víno, růžové víno, šumivé víno, – Prodej vín - V našem eshopu nabízíme různé druhy vín - červené víno, bílé víno, růžové víno, šumivé víno, kvalitní víno, značkové víno, víno z moravy, tokajské víno a další. Každý si v našem eshopu jistě vybere.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.