+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K & M AGENCY

Klíčová slova: modelka, model, modeling, reklama, casting,

E-mail: agentura@soutezsms.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?ervna 2009

Popis: modelingová, reklamní a castingová agentura, která je určena pro všechny věkové kategorie. Registrace u nás je zdarma. Naše modely a modelky nabízíme pro módní přehlídky, focení, natáčení reklam, filmů, televizních pořadů.

Web: www.soutezsms.cz/ag/index.html

Další související informace

ZŠ a MŠ PROINTEPO - SPC

integrace, SPC, speciální pedagogické centrum, – Základní škola a Mateřská škola Prointepo s.r.o. nabízí SPC (Speciální pedagogické centrum) - logopedické a psychologické vyšetření, tvorbu IVP, pomoc s kompenzačními pomůckami a rehabilitací, individuální poradenství a terapii, odklady školní docházky, pomoc s integrací, školní zralost, přeřazení žáků, krizová intervence.

Bezpečnostní agentura Nové Strašecí

Bezpečnostní agentura, Ochrana osob, majetku, PCO, – Naše bezpečnostní agentura zajišťuje pro zákazníky ve městě Nové Strašecí a dalších lokalitách z celé ČR řadu služeb, mezi něž patří ochrana osob, ostraha majetku, kontrola zaměstnanců na nemocenské i pořadatelská činnost.

Stránky o plevelu - boj proti nežádoucímu plevelu

plevel, kopřiva, choroby, škůdci, – Už odnedávna plevelné rostliny patří díky své romnožovací vitalitě a vynalézavosti k obávaným protivníkům pěstitele. Semena řady plevelů vyklíčí i po letech. Tyto semena může roznášet jak vítr, tak i voda. Mnohé plevele se rovněž množí vegetativně. Plevelům lze přecházet mechanickými překážkami a chemickými prostředky. Jejich rozmnožování může být pohlavní (semeny), nepohlavní (vegetativní) a nebo také kombinované. Na stránkách lze také nalét typy a návody, jak bojovat proti nežádoucímu plevelů případně mu přecházet.

Načítání trvalo 0.3153 sekund.