+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

K Gastro

Klíčová slova: závodní stravování, catering, rauty, bankety, svat

E-mail: kontakt@k-gastro.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ??jna 2011

Popis: Zajišťujeme denní stravování pro firmy, organizace a jednotlivce. Catering na společenských, firemních i soukromých akcích. Připravíme pro vás nezapomenutelný gastronomický zážitek na úrovni a je jen na vás, pro kterou slavnostní příležitost to bude, zda pro firemní večírek, domácí oslavy, svatba nebo jiné rauty a bankety.

Web: www.k-gastro.cz

Další související informace

Cateringové služby Praha

Catering Praha, cateringové služby, rauty – Poskytujeme cateringové služby, rauty, bankety na zakázku. Nabízíme konferenční prostory, reprezentativní prostory pro firemní akce, konference, školení, semináře, oslavy, svatby. Zajistíme doprovodný program. Catering Praha a okolí - doprava zdarma.

Gesavit

Doplňek stravy, patent, přírodní produkt, studie, – Patentovaný doplněk stravy. Gesavit, tento přírodní produkt si získal uznání českých lékařů v oblastech onkologické, gynekologické a gastroenterologické medicíny. Klinické studie z renomovaných zdravotnických zařízení dokazují účinnost.

Mlsná kavka

mlsná kavka, restaurace, catering, Praha – Mlsná kavka je nekuřácká restaurace, která pod jednou střechou a v jedné kuchyni spojuje kvalitní bezmasá jídla a pracovní uplatnění lidí znevýhodněných na trhu práce. V Mlsné kavce si můžete vybrat z nápaditých pokrmů připravených z čerstvých potravin a ingrediencí. Vegetariánskou kuchyni doplňují kvalitní česká vína a fair trade čaje a káva. V neděli si můžete zajít na pravidelný BRUNCH. Nabízíme i pestrý CATERING pro Vaše soukromé i firemní akce. Kontaktujte nás pro nabídkový katalog.

Načítání trvalo 0.0868 sekund.