+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kácení rizikových stromů

Klíčová slova: kácení dřeva, rizikové kácení dřeva

E-mail: kacenikatalogy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ledna 2014

Popis: Provádíme rizikové kácení stromů, kácení v nepřístupných podmínkách, prořezy korun, výškové práce, komplexní péči o vzrostlé stromy po celé ČR.

Web: www.rizikova-kaceni-stromu.cz

Další související informace

Spěváček.cz- Péče o zeleň

arboristika rizikové kácení dřevěný šindel – Péče o zeleň, dřeviny a krajinu. Těžištěm naší práce jsou projekty a realizace v oblasti péče o životní prostředí, zejména trvalou zeleň a stromy. V praxi jsme schopni zajistit vše od založení zahrady, výsadeb stromů, přes údržbu a ošetřování dřevin až po vysoce odbornou péči o památné stromy. Provádíme posuzování provozní bezpečnosti stromů, znalecké posudky dřevin a zeleně a zpracováváme též komplexní plány ošetření a údržby. V neposlední řadě provádíme s mnohaletou praxí i náročná riziková kácení stromů v jakýchkoliv podmínkách. Nezanedbatelnou součástí naší činnosti je i provádění výškových prací na historických objektech věže, štíty a hradby, dřevěné šindelové střechy).

Prodej palivového dřeva

prodej dřeva, prodej dřeva cena – Nabízíme prodej palivového dříví na území Moravskoslezského kraje. Prodej palivového dřeva Ostrava. Palivové dříví do krbu, tvrdé dřevo. Rozvoz dřeva Ostrava, Havířov, Opava, Frýdek Místek a okolí. Více informací na www.palivove-drevo-ostrava.eu/

Načítání trvalo 0.0808 sekund.