+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kadeřnictví Ostrava Porub

Klíčová slova: kadeřnictví ostrava poruba

E-mail: kadernictvi123@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Jsme dámské kadeřnictví v Ostravě Porubě. Děláme melír, střih vlasů, proměny, prodlužování vlasů. Jako salon krásy nejsme jen dámské kadeřnictví, ale i holičství. Kadeřnice Marie Pyšnová se postará o Vaše vlasy a účesy.

Web: www.kadernictviostravaporuba.cz

Další související informace

Thajské masáže

thajské masáže, masáže, masáže ostrava – Thajská masáž je mnohem důkladnější než běžná masáž. Masérka masíruje celé tělo kustku po kustce, sval po svalu. Minimální doporučené trvání masáže je 90 min. Thajská masáž je komplexní proces regenerace Vašeho těla.

Kadeřnictví Praha 6

kadeřnictví – Značkové kadeřnictví v lokalitě Praha 6. Salón obsahující služby v té nejvyšší kvalitě za přijatelné ceny. Kosmetika, manikúra, pedikúra či solárium.Kosmetika, manikúra, pedikúra či solárium, kadeřnictví, praha, praha 6.

Kadeřnictví Praha

Kadeřnictví Praha – Pokud potřebujete ostříhat, obarvit nebo nádherně učesat, přijďte do našeho kadeřnictví v Praze. Skvělé služby od profesionálů jen pro vaše překrásné vlasy. Pokud potřebujete ostříhat, obarvit nebo nádherně učesat, přijďte do našeho kadeřnictví v Praze. Skvělé služby od profesionálů jen pro vaše překrásné vlasy.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.