+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kam s cukrovím?

Klíčová slova: cukroví, vánoce, pečivo, mraznička

E-mail: uvarimesi@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2012

Popis: Zatímco drůbež nebo pečivo můžeme skladovat více než půl roku, cukroví by mělo v mrazničce zůstat maximálně po dobu 3 měsíců. Déle se nedoporučuje. Než cukroví vložíme do mrazničky, vyskládáme jej na podnos, aniž by se jednotlivé kousky dotýkaly. Pak je zmrazíme. Když jsou dostatečně ztuhlé, přesypeme je do vzduchotěsného sáčku nebo fólie a vložíme do mrazničky. Při následném použití se cukrovinky budou dobře oddělovat.

Web: www.uvarimesi.cz/

Další související informace

Švecovo cukrovíčko

cukroví, dorty, zákusky – Výroba drobného cukroví, vdolečků, zákusků a dortů nejen svatebních pro dětské, rodinné i společenské akce a oslavy. Nabízíme sortiment výrobků i pro obchodníky. Na výběr máme širokou škálu krabiček a dopňků.

Potahy na sedací soupravy

Potahy na sedací soupravy, přehozy na sedačky – Potahy na sedací soupravy, přehozy, potahové látky na křesla, přehozy na sedací soupravy. Přehozy a potahy na sedací soupravy jednoduchý prostředek k vylepšení vaší stávající soupravy bez nutnosti kupovat si novou. Přehozy a potahy na sedací soupravy představují alternativu ke klasickým potahům, jejichž výměnu je nutné svěřit do rukou čalouníků.

LA SHASE

dárky, zážitky, oslavy, Vánoce, narozeniny, Praha – Pohlídáme za Vás důležité události života Vašich blízkých i obchodních partnerů (narozeniny, svátky, výročí, Vánoce, dovolené, firemní i rodinné oslavy). Vymyslíme a kompletně zajistíme dárky či zážitky přímo na míru.

Načítání trvalo 0.2942 sekund.