+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kameraman fotograf Praha

Klíčová slova: kameraman, fotograf, praha

E-mail: cihelka@filmark.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2011

Popis: Kameraman a fotograf Praha. Reklamní spoty. Produktová fotografie. Natáčení rozhovorů. Střih videa. Výroba reklamních filmů. Kopírování, vypalování, lisování CD, DVD, Blu-Ray. Výroba videoprezentací foto video reportáží.

Web: www.kameraman-praha.cz

Další související informace

Levné letenky Athény

letenky, letenka, Athény, Praha, ubytování – Athény jsou velice krásné město Řecka. Turistům mohou nabídnout celou řadu zajímavých historických památek, a to hlavně díky tomu., že Athény mají za sebou takovou historii, kterou se nemůže chlubit skoro žádné město světa. Hlavní město Řecka je však od České republiky vzdáleno poměrně hodně, a tak vám doporučujeme, abyste pro svou cestu do Athén zvolili letadlo, protože je to nejlepší. Letadlo vám navíc může na takto dlouhé cestě nabídnout celou řadu výhod.

Levné letenky Island

letenky, Island, Praha, levné, ubytování – Island je velice zajímavý a unikátní stát, který rozhodně stojí za vaši návštěvu. Na Islandu je totiž celá řada hezkých míst, která se vám určitě budou líbit a která se vám na dlouhou dobu vryjí do paměti, protože jsou opravdu nezapomenutelná. Island všem návštěvníkům navíc nabízí unikátní přírodu, kterou snad ani jinde na světě nemůžete vidět. Byla by tedy hodně velká škoda, kdybyste na Island neletěli. Objednejte si u nás tedy letenky Island a leťte tam letadlem.

Fotograf

reklamni, produktova, fotografie, fotograf, praha – Reklamní a produktová fotografie. Architektura interiéry. Foto reportáže z firemních akcí. Výroba videoprezentací foto video reportáží. Kameraman a Fotograf Praha. Reklamní spoty. Fotografování jídla.

Načítání trvalo 0.0639 sekund.