+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kameraman fotograf Praha

Klíčová slova: kameraman, fotograf, praha

E-mail: cihelka@filmark.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. kv?tna 2011

Popis: Kameraman a fotograf Praha. Reklamní spoty. Produktová fotografie. Natáčení rozhovorů. Střih videa. Výroba reklamních filmů. Kopírování, vypalování, lisování CD, DVD, Blu-Ray. Výroba videoprezentací foto video reportáží.

Web: www.kameraman-praha.cz

Další související informace

Levné letenky Marseille

letenky, letenka, Marseille, Praha, ubytování – Marseille je druhé největší město Francie (největším a hlavním městem Francie je Paříž). Marseille patří mezi nejvýznamnější světové přístavy a je nejdůležitější obchodní francouzský přístav. V Marseille můžete nejen objevovat krásy města, ale navíc se zde můžete koupat v moři nebo opalovat na pláži. Nikdo se tak rozhodně nebude v Marseille nudit a každý si zde svou dovolenou maximálně užije. Kupte si u nás tedy letenky Marseille a leťte tam letadlem.

Levné letenky Peking

letenky, letenka, Peking, Praha, ubytování – Peking je hlavní město Čínské lidové republiky. Jakožto centrálně spravované město na úrovni provincie podléhá přímo ústřední vládě. V Pekingu, který je po staletí správním a kulturním centrem země, se nachází proslulé náměstí Nebeského klidu či Zakázané město, komplex paláců a chrámů odkud dříve vládli čínští císařové. Samotné centrum Pekingu je velice významné a zajímavé, a tak je cílem mnoha turistů. Kupte si u nás letenky Peking a leťte se tam také podívat.

Levné letenky Bombaj

letenky, letenka, Bombaj, Praha, ubytování – Bombaj se nachází na západním pobřeží Indie a je to hlavní město indického státu Maháráštra a největší přístav západního pobřeží. Bombaj je městem kontrastů. Patří k němu nejen bohaté čtvrti západního stylu, ale i chudinské části a slumy. Samotné město Bombaj je docela zajímavé, a tak se zde ani po několika dnech nebudete nudit. Kupte si u nás tedy letenky Bombaj a leťte se tam podívat. Letadlo vám navíc může nabídnout mnoho výhod, které na takto dlouhé cestě oceníte.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.