+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kamerové systémy

Klíčová slova: kamerové systémy, kamerové sety

E-mail: info@specialistinabezpecnost.sk

Datum vloľení do katalogu: 26. b?ezna 2013

Popis: Kamerové zabezpečení pro rodinné domy, byty, firmy i obce. Nechte si poradit. Řešení pro každého, kilometrovné neúčtujeme. Cenová ponuka zdarma. Budete překvapeni, jak příznivé ceny na kamerové systémy mohou být.

Web: www.specialistinabezpecnost.sk

Další související informace

Dominik Drobný - kamerové

kamerové systémy, satelitní a TV systémy, zabezpeč – Provádíme služby týkací se návrhu, realizace, údržby a servisu kamerových systémů, satelitní a televizní techniky, alarmových zabezpečovacích systémů značek Jablotron a Paradox. Stavba, servis, montáž a upgrade výpočetní techniky.

elektro + maľovanie

elektroinštalačné práce, kamerové systémy, – Firma, so širokospektrálnym zameraním, aby sme dokázali čo najefektívnejšie pokryť potreby a požiadavky našich zákazníkov. Všetky práce, ktoré prevádzame vykonávame s maximálnou zodpovednosťou, dbáme na čistotu po vykonaní všetkých prác. Práce vykonávajú kvalifikovaný pracovnici.

Tomáš Koníček, s.r.o.

klimatizace, kamerové systémy, elektronické – Projekce, prodej, servis a montáž značkové klimatizace LG a Sinclair. Montáž do bytu, rodinného domu, kanceláře, firmy, výrobní haly, restaurace. Další obory: kamerové systémy, zabezpečovací a docházkové systémy, videotelefony. Na trhu od roku 1993.

Načítání trvalo 0.0832 sekund.