+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kamery na motorku

Klíčová slova: KS kamera na motorku, sportovni kamery

E-mail: zdendabenes@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?nora 2012

Popis: ONBOARD FULLHD kamera pro extrémní sporty – MOTOSPORTS ONBOARD FULLHD kamera pro extrémní sporty – MOTOSPORTS je nejvýkonější připínatelná 1080p HD video kamera na světě. Nahrává v profesionální kvalitě 1080p, 960p a 720p HD rozlišení, rychlostí 30 snímků za sekundu (60 snímků při 720p).

Web: kamera-na-motorku.cz

Další související informace

Řetízky náramky

stříbro, stříbrné, stříbrný, řetízky, náramky, na – E-shop se stříbrnými řetízky, náramky, náušnicemi a přívěsky přímo od italského výrobce. Nejnižší ceny za gram! Na trhu již od roku 1995! Nakupte v našem internetovém klenotnictví ty nejlepší kousky bižuterie.

Letní sportovní oblečení

sportovní oblečení, letní sportovní oblečení, běž – Výběr sportovního oblečení je zvláště v létě velmi důležitý. Jsou vysoké teploty, člověk se tedy velmi potí a potřebuje tedy co nejpohodlnější oblečení.Výběr sportovního oblečení je zvláště v létě velmi důležitý. Jsou vysoké teploty, člověk se tedy velmi potí a potřebuje tedy co nejpohodlnější oblečení. Existuje však velmi široká škála vhodného oblečení, které je výborné pro ty, kteří se chtějí věnovat sportu v létě.

IMO-crane, s.r.o.

mostové žeriavy, žeriavové dráhy, drapák na seno, – Výroba, rekonštruk.a montáž mostových, otočných , portálových, poloportálových a konzolových žeriavov, Žeriavových dráh, rektifikácie žeriav. dráh, výmena koľajníc žer. dráh. Výroba drapákov na seno.Výroba

Načítání trvalo 0.0778 sekund.