+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kancelářská technika

Klíčová slova: kancelářské potřeby, kancelářský nábytek, papír

E-mail: helapcz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 12. dubna 2011

Popis: Eshop kancelářské potřeby, technika, kancelářský nábytek Hobis,židle, křesla, potřeby pro prezentaci. Zásobení kanceláří dle potřeb. Velkoobchod typu VŠE PRO KANCELÁŘ od papíru po kancelářské potřeby.

Web: www.helap.cz

Další související informace

Kancelářské potřeby

kancelářské potřeby, papírová hygiena – Naše společnost se specializuje na zásobování firem a státních organizací veškerými kancelářskými potřebami. Dále u nás najdete široký výběr školních potřeb, tonerů, cartridge, razítek, papírů, potisků obálek a papíru, ochranné a pracovní pomůcky.

Super nábytek v kostce

bytové zařízení, kancelářský nábytek – Hledáte vhodný nábytek do kanceláře, bytu, nebo na zahradu? Super nábytek nabízí ucelený přehled typů nábytku jeho kvalit a praktičnosti. Sedací vaky, zahradní nábytek, kancelářský nábytek a interiérový nábytek v kostce.

Kotlář pro vaši kancelář

kancelářské potřeby, papír, drogerie,psací potřeby – Náš internetový obchod velkoobchodu Kotlář vám nabídne kancelářský papír, tiskopisy, sponky na dopisy, připínáčky ,drátky do sešívaček i samotné sešívačky, nůžky a spoustu dalších kancelářských potřeb. Dále tu máme nabídku ze sortimentu drogerie, jako jsou toaletní papír, papírové utěrky, mýdla a saponáty, osvěžovač vzduchu a další. A v neposlední řadě tu jsou k dispozici některé potřeby k občerstvení, jako jsou plastové kelímky, plastové talíře a příbory, párátka a špejle a i samotné občerstvení a to především pitné vody. S rozvozem po Pardubicích, Hradci Králové a Praze zdarma a při nákupu nad 2500 poštovné a balné ZDARMA.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.