+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kancelářský nábytek

Klíčová slova: Moderní kancelářský nábytek. V oboru kancelářskýná

E-mail: eshop@pint.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2012

Popis: Moderní kancelářský nábytek. V oboru kancelářskýnábytek a kancelářské židle patříme ke špičkám v ČR. V naší nabídce najdete kancelářský jak vlastní výroby tak produkty jednoho z největších světových tvůrců a výrobců nábytku společnosti SEDUS.

Web: www.nabytek-zidle-shop.cz

Další související informace

Penzion v Gruntě

Penzion v Gruntě, penzion, ubytování – Restaurant - penzion V Gruntě nabízí svým hostům pohodlné ubytování a kvalitní stravu v klidném prostředí chráněné krajinné oblasti Dolní Údolí. Příjemné prostředí a uklidňující atmosféra Vám pomohou načerpat novou energii a sílu.

Penzion Kučera v Rýmařově

Penzion Kučera ,ubytování v – Penzion Kučera leží na klidném místě mimo hlavní cestu s vlastní upravovanou komunikací a parkovištěm, kde můžete bez obav zaparkovat svůj vůz. Je to vhodná základna pro rodiny s dětmi, na klidné ozdravné pobyty. Nejkratší pobytjsou dvě noci a tam je standardně cena 300,- Kč/os/den.Sněhu bývá v Jeseníkách dostatek a na našem penzionu také.Sedačková lanovka na okraji naši obce je ideální pro rodiny s dětmi, pro náročné je sousední Karlov s 12 vleky dostupný z našeho penzionu za 10min vozem.

penzion Boží oko v Sedlci

penzion Boží oko ,ubytování v Sedlci – Luxusně zařízený a zrekonstruoavný jihočeský statek z roku 1850 Vás s radostí přivítá a ubytuje. Penzion Boží oko nabízí ubytování v sedmi apartmánech pro 2 až 6 osob. Vybavení pokojů se nese v historickém duchu. Krásné kamenné stěny, dubové a cihlové podlahy spojené s moderním komfortem. Apartmány jsou vybaveny LCD obrazovkou se satelitním přenosem, prostornou koupelnou a plně zařízenou kuchyňkou. V penzionu můžete také využít garážová stání, venkovní posezení, lehátka, slunečníky, krb či ohniště. Penzion Boží oko se nachází v jižních čechách, v Malých Chrášťanech.

Načítání trvalo 0.0717 sekund.