+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kapela Lália - muzikanti

Klíčová slova: kapela,hudba na svatbu,dechovka,koncert,ples,

E-mail: t.g.matula@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2014

Popis: Rádi vám zahrajeme na koncertech, plesech, svatbách, rodinných oslavách, či hodových zábavách. Hrajeme polky, valčíky, sousedské, vrtěné i verbuňky a ve stejném rozsahu a kvalitě interpretace vám zahrajeme rock, pop, disco, jazz, folk nebo country.

Web: www.lalia-music.cz/

Další související informace

Klasický kalendář

Kalendář, kalendář na zakázku, kalendáře – Již delší dobu sháníte kalendář, který by ozvláštnil holé stěny Vaší kanceláře? Naopak nepotřebujete designově řešené kalendáře, ale vyžadujete, aby byly přehledné? Nebo si představujete, že by měl kalendář splňovat obojí? Ať už máte jakékoliv požadavky, zapomeňte na předražená papírnictví s malou nabídkou. Papírnické zboží všeho druhu můžete nyní vybírat online v aaapapir.cz - u největšího tuzemského dodavatele. Vychutnejte si široký sortiment a velkoobchodní ceny a využijte také možnost objednat kalendář na zakázku.

Dětské tapety

dětské tapety na zeď – Chcete vašim dětem nějak vylepšit pokoj? Co třeba dětské tapety na zeď? Můžete si vybrat ze spousty vzorů, pro malé i větší. Na výběr je také spousta barev. Kvalitní materiál je samozřejmostí a v interiéru je zaručena trvanlivost minimálně 5 let.

Načítání trvalo 0.0625 sekund.