+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kapela Metropol hudba

Klíčová slova: kapela, hudba, skupina, svatební, živá, taneční

E-mail: metropol.music@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2009

Popis: Skupina Metropol je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií. Kapela, skupina, živá hudba nejen na svatbu, ale i na rodinnou oslavu, firemní,společenský ples - hrající taneční repertoár všechny společenské tance pro mladé i starší publikum.

Web: www.metropolmusic.cz

Další související informace

Svatební průvodce

svatba, svatební, party, dj, moderator, hudba – Svatba, zvyky, tradice a rady. Pomoc pri plánovaní svatebního dne, katalog firem a svatební inzerce. Návrhy, nápady, plánovaní a realizace svatebního dne. svatebního dne. Komplet služby, organizace od A po Zet. Výběr prostoru, dekorace, foto, kamera, ... Ozvučení, osvětlení, DJ, svatební scenař, koordinovaní svatebního dne a svatební zábavy.

Kapela na svatbu

kapela,hudba,živá,svatba – Zajistíme vám kapelu pro váš maturitní ples, živou hudbu pro vaše taneční, prodloužené, firemní večírky nebo třeba i rodinné oslavy. Hudební produkce je nezbytnou součástí svatebního veselí. Kapela dotváří atmosféru významného dne.

Kapela Lália - muzikanti

kapela,hudba na svatbu,dechovka,koncert,ples, – Rádi vám zahrajeme na koncertech, plesech, svatbách, rodinných oslavách, či hodových zábavách. Hrajeme polky, valčíky, sousedské, vrtěné i verbuňky a ve stejném rozsahu a kvalitě interpretace vám zahrajeme rock, pop, disco, jazz, folk nebo country.

Načítání trvalo 0.4235 sekund.