+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kapela Metropol hudba

Klíčová slova: kapela, hudba, skupina, svatební, živá, taneční

E-mail: metropol.music@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. srpna 2009

Popis: Skupina Metropol je tou nejlepší volbou pro dobrou zábavu všech věkových kategorií. Kapela, skupina, živá hudba nejen na svatbu, ale i na rodinnou oslavu, firemní,společenský ples - hrající taneční repertoár všechny společenské tance pro mladé i starší publikum.

Web: www.metropolmusic.cz

Další související informace

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Stahování z Rapidshare.co

Stahování, filmy, seriály, data, aplikace, hudba, – Také Vás nebaví mít desítky premium účtů (uloz.to, rapidshare.com, hellshare.cz ...) pro stahování? Rádi byste stahovali vše pohodlně z jednoho místa? Potom právě pro Vás tu je Superload.cz. Stahování z Rapidshare.com, uloz.to a mnoho dalších share serverů - SuperLoad.cz

Kapela na svatbu

kapela,hudba,živá,svatba – Zajistíme vám kapelu pro váš maturitní ples, živou hudbu pro vaše taneční, prodloužené, firemní večírky nebo třeba i rodinné oslavy. Hudební produkce je nezbytnou součástí svatebního veselí. Kapela dotváří atmosféru významného dne.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.