+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kapitánské kurzy

Klíčová slova: kapitánské, kurzy, vmp,

E-mail: sppraha@sppraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2012

Popis: Kapitánské kurzy pro získání průkazu VMP všech kategorií včetně praktických zkoušek pro získání průkazu bez omezení výkonu. Výcvik na 13 metrů dlouhých lodích na Vltavě, Labi a Baťově kanálu. Lodní školu přináší lodní společnost SP Praha.

Web: www.lodniskola.cz

Další související informace

Superstudent - referáty

referáty, kurzy, čtenářský deník – Naleznete zde: Jazykové kurzy, angličtina, pomaturitní studium, příprava na vysoké školy, podklady ke studiu, referáty, seminární práce, maturitní otázky, čtenářský deník. To vše na Www.superstudent.cz

KiteSeason

kite, kiting , kite kurzy, kiteboarding, snowkitin – KiteSeason nabízí kite kurzy se zaměřením na kiteboarding, snowkiting a landkiting. Kurzy jsou zaměřeny na bezpečné zvládnutí kitu, který se bez zkušeností může stát nebezpečnou zbraní. Kromě kurzů v ČR se pořádají pravidelné kite tripy za větrem do zahraničí.

E-kurzy první pomoci

kurzy, první, pomoc, elearning – ePrvníPomoc.cz nabízí profesionální e-learningové kurzu první pomoci s možností následného otestování znalostí a certifikace. Cílem je vzdělat širokou veřejnost v oboru, ve kterém má stále mnoho lidí mezery a neví, jak si v dané situaci počít.

Načítání trvalo 2.4770 sekund.