+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

kapitánské kurzy

Klíčová slova: kapitánské, kurzy, vmp,

E-mail: sppraha@sppraha.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ledna 2012

Popis: Kapitánské kurzy pro získání průkazu VMP všech kategorií včetně praktických zkoušek pro získání průkazu bez omezení výkonu. Výcvik na 13 metrů dlouhých lodích na Vltavě, Labi a Baťově kanálu. Lodní školu přináší lodní společnost SP Praha.

Web: www.lodniskola.cz

Další související informace

Počítačová škola New Hori

kurzy, certifikace, mct, microsoft školení, micros – New Horizons Praha nabízí nejnovější počítačové kurzy, které vám pomohou udržet vysokou úroveň v moderních IT technologiích. Poskytujeme IT kurzy od společností, jako jsou Microsoft, Adobe a CompTIA.

Taneční škola, kurzy

Taneční kurzy, tanec, taneční škola, kurzy tance – Taneční škola Ivy Langerové. Naučte se tančit s vítězkou StarDance. Taneční škola se zaručenou kvalitou. Individuální přístup. Přátelské prostředí. Tancem k perfektní postavě, pohybem ke spokojené mysli. Tanec je život, život je pohyb.

E-kurzy první pomoci

kurzy, první, pomoc, elearning – ePrvníPomoc.cz nabízí profesionální e-learningové kurzu první pomoci s možností následného otestování znalostí a certifikace. Cílem je vzdělat širokou veřejnost v oboru, ve kterém má stále mnoho lidí mezery a neví, jak si v dané situaci počít.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.