+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Karmel Matky Boží

Klíčová slova: karmel, karmelitky, karmel matky boží, modlitba

E-mail: dacice@karmelitky.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2011

Popis: Karmel Matky Boží je ženský klášter řádu bosých karmelitek. Řád Karmelu je součástí katolické církve a jeho náplní je skrytý život ustavičné modlitby v přísné klauzuře a v komunitě sester. Klášter v Dačicích patřil původně řádu františkánů.

Web: www.karmelitky.cz

Další související informace

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

Akciové ponuky a zľavy

Zľavy,Zľavové kupóny,Zľavový kupón,voucher,lacný – Na našich stránkach nájdete lacny tovar z rôznych miest Slovenska. Zľavové kupóny na služby aj produkty. Zľavy je možné triediť podľa mesta a obsahu. Hromadné nakupovanie. Akciové ponuky. Voucher ako darček.

Jindřich Musil - textil

deka, povlečení – V roce 1990 jsme začali s vybavováním hotelových a restauračních interiérů produkty, jako jsou deky a polštáře, povlečení, prostěradla, přikrývky, osušky, závěsy atd., textilem zásobujeme významné české hotely a restaurace.

Načítání trvalo 3.0525 sekund.