+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kartářka a čarodějka

Klíčová slova: kartářka, vykládání karet, bylinky, čakry

E-mail: Poradna.jana@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. dubna 2010

Popis: Jmenuji se Jana Janoušková jsem kartářka a čarodějka. Výkladem karet se zabývám několik let, mám dar jasnozřivosti a telepatie.Jmenuji se Jana Janoušková jsem kartářka a čarodějka. Výkladem karet se zabývám několik let, mám dar jasnozřivosti a telepatie.

Web: www.e-kartarka.cz

Další související informace

Servis a prodej pneumatik

pneu,servis,lovosice,kola,pneumatiky,prodej,přezut – Pneuservis s 10 letou historií Vám nabízí kompletní služby - servis, uskladnění a prodej nových i použitých pneumatik a disků, drobné opravy osobních automobilů. Vše rychle, levně a kvalitně. Servis a prodej pneumatik Lovosice

Amway business

Amway, business – Obchodní příležitosti, které nabízí Amway, ovlivnila již životy mnoha lidí po celém světě. Pomohly dosáhnout úspěchu, díky kterému se sny a přání proměnily v realitu. Staňte se pány svého času.

Veterina Brno, Šlapanice

veterina, mvdr. robert just, veterina brno-slatina – Veterinární klinika MVDr. Robert JUST a kolektiv nabízí profesinální služby v péči o Vaše mazlíčky. Naše veterinární ordinace najdete na adresách Brno-Slatina, Jihomoravské nám. 1 a Šlapanice, Brněnská 63.

Načítání trvalo 0.0543 sekund.