+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kartonové krabice

Klíčová slova: krabice,kartonové krabice,papírové krabice,obaly,o

E-mail: seo_optimall@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. z??? 2012

Popis: Krabice se nachází všude kolem nás. Primárně se do nich balí veškeré zboží, které je nutno transportovat do jiné lokality, ať už se to týká nábytku, potravin, oblečení, hraček a dalších výrobků. Rozložené krabice se jednoduše skládají, jsou lehké a dobře skladovatelné v suchém prostředí. Ve své podstatě tvoří nejlevnější možný prostředek pro přesun zboží a navíc jsou ekologické a recyklovatelné. Doručují se nebo se nakupují v neslepeném a nesloženém stavu. Trvanlivost a pevnost krabic zvyšuje jejich oblibu, proto je mnohé domácnosti používají i pro ukládání věcí. Každý jistě najde v bytě či domě dokumenty, boty, oblečení nebo hračky, které běžně nepoužívá a potřebuje je uschovat a ochránit před prachem. Papírové krabice běžně používáme i při posílání balíků či zásilek. Krabice jsou většinou opatřeny klopou a dle počtu vrstev lepenky se liší svou tloušťkou na třívrstvé či pětivrstvé. Klopové kartonové krabice jsou velmi praktické, jelikož se dají zavřít. Obvykle se přelepují lepicí páskou tak, aby pevně držely pohromadě. Některé krabice se dají zavřít víkem. Balí se do nich například obuv, elektronika, skleněné výrobky a podobně. Krabice jsou obvykle opracovány, proto jsou na povrchu jemné a příjemné na dotek.

Web: www.ekrabice.eu

Další související informace

Balicí a páskovací techni

balící,stroje,technika,balení,obaly,páska,folie – Páskovací automaty, ruční páskovačky, balení do smrštitelné folie, balicí linky do streč folie, ovinovací stroje na palety, dopravníky, paletizéry, příslušenství, vázací pásky,obaly a spony. Prodej, servis, výroba, poradenství ČR a SR.

FROMM páskovací zařízení

balící,stroje,technika,balení,obaly,páska,folie – Páskovací technika a vázací materiál značky FROMM. Kompletní srotiment pro ruční páskovačky, aku páskovače, el. páskovací strojky a vázací pásky (ocelové a plastové).

Szigeti.cz

exklusivni Šumivá vína, sekty, champagne – Vítejte na stránkách sektů Szigeti. Tyto stránky jsou věnovány milovníkům luxusního šumivého vína vyráběného tradiční metodou. Klasická metoda výroby šumivého vína druhotným kvašením na láhvi zajišťuje vysokou kvalitu sektů. Pomalá fermentace v láhvi dává sektu Szigeti neodolatelně jemnou pěnu. Konečný aromatický a chuťový dojem je docílen těmi nejlepšími přívlastkovými víny, které dávají sektu finální charakter.

Načítání trvalo 0.0942 sekund.