+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Maďarské Termály

Klíčová slova: Sárvár, Ramada Resort Budapešť

E-mail: lubor.liska@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 16. listopadu 2011

Popis: Relaxujte v nejlepších maďarských termálních lázních a aquaparcích.Relaxujte v nejlepších maďarských termálních lázních a aquaparcích - navštivte lázně Sárvár, Bük, Harkány nebo aquapark Aquaworld v Budapešti.

Web: www.madarske-termaly.cz

Další související informace

Pobyty v termálních lázní

Tatralandia,Bešeňová,Aquaworld, Ramada Resort Buda – Dovolená s pobyty v termálních lázních. Navštivte termály na Slovensku a Maďarsku. Jeďte na dovolenou do termálních lázní v MaďaDovolená s pobyty v termálních lázních. Navštivte termály na Slovensku a Maďarsku. Jeďte na dovolenou do termálních lázní v Maďarsku a na Slovensku.rsku a na Slovensku.

Golf Resort Hotel Konopiště v Benešově

Golf Resort Hotel Konopiště.ubytování – Hotel Golg Resort Konopiště v Benešově nabízí příjemné nadstandardní ubytování přímo v areálu resortu. Hotel nabízí ubytování ve dvou apartmánech a 45 dvoulůžkových pokojích. Hotel je v provozu celoročně. Pokoje hotelu jsou stylově a komfortně vybavené.Hotel nabízí stravování v restauraci Tee Nr.19 a Steak House Saint Florian, která nabízí kompletní nabídku jídel i nápojů. Restaurace Tee Nr.19 má celoroční provoz a poskytuje bezdrátové připojení na internet Wifi.Je to ideální místo pro semináře, firemní prezentace a nejrůznější setkání a společenské akce.

Hotel Ramada Prague City Centre v Praze

Hotel Ramada Prague City Centre,ubytování v – I v samém centru Prahy, přímo uprostřed Václavského náměstí můžete strávit příjemný ničím nerušený pobyt v elegantně zařízených, klimatizovaných, pohodlných pokojích. Jednací místnost pro konference. Garážové stání pro hotelové hosty k dispozici. Vhodné ubytování pro obchodní klientelu stejně jako turisty se zájmem o historii, kulturu, nákupy. Parkování je zajištěno v přilehlých krytých garážích. Hotel spolupracuje s profesionálně vedeným centrem krásy, kde k dispozici sauna, vířivka, posilovna, aerobic, kick-box, solárium i kadeřnický a kosmetický salón. Nejvýznamnější kulturní a historické památky jsou v bezprostřední blízkosti.

Načítání trvalo 2.6211 sekund.