+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Masáže Pehý - nabídka slu

Klíčová slova: Masáže Pehý - nabídka služeb

E-mail: netlink@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2012

Popis: Masáže u Vás. Masáž u Vás doma (Brno a okolí do 30 km na sever) má blahodárné a ty nejlepší učinky pro Vaše tělo i duši, po masáži zůstáváte v klidu a teple domova a masáž v prostředí. Masáže u Vás. Masáž u Vás doma (Brno a okolí do 30 km na sever) má blahodárné a ty nejlepší učinky pro Vaše tělo i duši, po masáži zůstáváte v klidu a teple domova a masáž v prostředí.

Web: masaze-pehy.cz

Další související informace

Masáže a reiki Olomouc

masáže – Nabídka klasických a reiki masáží, reiki kurzů, automatické kresby a terapie Cesta. Nabízím řešení problémů na fyzické, energetické a emoční úrovni. Pomoc při řešení existenčních problémů a v podstatě při řešení jakýchkoliv životních situací hlavně z pohledu energií, emocí a psychologické stránky situace.

Regenerace a Masáže Bořet

masáže – Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Přitom řešení máme už od nepaměti ve svých rukou. Doslova. Doteky jsou zázračným prostředkem lidského dorozumívání, mohou konejšit i uklidňovat, léčit naše bolesti a starosti. Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. Je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu jak po stránce fyzické tak i psychické.

Informační systém Helios

Saperta - nadstavby informační systému Helios. – HELIOS ORANGE je vyspělý, moderní a stabilní podnikový informační a ekonomický systém typu All Inclusive pro řízení podnikových obchodních, výrobních i dalších procesů. Je nejrozšířenějším systémem pro SMB na českém trhu, který vám nabídne i funkcionality, jako jsou Business Intelligence, CRM či Controlling, reporting, finanční analýzy a mnoho dalších modulů(doprava, zemědělství, sklady, personalistika, celní software...).

Načítání trvalo 0.0519 sekund.