+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Mgr. Martina Mrázová - St

Klíčová slova: jazyk, němčina, kurz, výuka, překlad, tlumočení

E-mail: mamrazova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: Specializovaná výuka německého jazyka v Hradci Králové. Soukromé a firemní kurzy němčiny pro manažery a skupiny, odborná němčina: obchodní němčina, němčina pro lékaře, tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak.

Web: www.nemcinahradec.cz/

Další související informace

Angličtina pro začátečník

angličtina, pro, začátečníky, kurz, – Kurz angličtina pro začátečníky je zaměřen na zvládnutí základní slovní zásoby, frází a gramatiky pro každodenní použití. Angličtina pro začátečníky je určen pro každého, kdo chce rychle a snadno zvládnout angličtinu.

Jazykové kurzy Praha

angličtina, němčina, španělština, francouzština... – Kvalitní individuální a firemní jazykové kurzy. Výuka u Vás doma nebo v kanceláři ve Vámi stanovený den a čas. Výborné reference. Vyučujeme jazyky: angličtina, němčina, španělština, francouzština, italština, ruština a čeština pro cizince. Doučování.

Překladatelská agentura - tlumočení

překlady, tlumočení, překladatelská agentura – AB Překlady se zabývají překladatelskou a tlumočnickou činností. Odborné a technické překlady provádějí překladatelé s dlouholetou praxí a znalostí oboru. Naší specialitou jsou překlady polštiny, angličtiny, němčiny a ruštiny.

Načítání trvalo 0.3975 sekund.