+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Obchodní angličtina onlin

Klíčová slova: On-line kurz Obchodní angličtina

E-mail: registrace.odkazu@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2011

Popis: On-line kurz Obchodní angličtina. Praktická a bohatá slovní zásoba, učení bez biflování slovíček, posloucháním, unikátní metodou imitum. Slyšíte jen rodilé mluvčí. Studujete jen 15 minut denně - bez stresu, pohodlně a se zárukou.

Web: www.obchodna-anglictina-online.sk/

Další související informace

Angličtina Star

angličtina – Výuka je pro všechny úrovně, i pro úplné začátečníky. Vyučovací hodiny jsou efektivní a komunikativní - 80 % mluvení, 20 % čtení a psaní. Zlepšíte si mluvený projev i porozumění, zbavíte se strachu mluvit v angličtině. Vše podstatné se naučíte na hodině, žádné domácí úkoly!

Obchodní angličtina

obchodní angličtina – Obchodní angličtina je specifický jazyk používaný v obchodní mluvě. Na těchto stránkách se dozvíte něco o tom, co obchodní angličtina je, jaké má využití, kde se ji můžete naučit, jakými metodami a co je obsahem výuky.

Angličtina Frýdlant

angličtina, frýdlant nad ostravicí, anglicky, kurz – Výuka angličtiny a dalších jazyků ve Frýdlantě nad Ostravicí. Výuka soukromě a také v malých skupinkách. Jak pro soukromé klienty tak firmy. Nabízíme: - doučování studentů - příprava k maturitě i jiným zkouškám - kurzy dle Vašich potřeb

Načítání trvalo 0.0656 sekund.