+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Opravy praček, myček a sp

Klíčová slova: opravy praček, opravy myček, servis, Fagor, Edesa,

E-mail: krauskopf@opravy-pracek-mycek.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2011

Popis: Kvalita práce a rychlý servis za dobrou cenu Zajišťujeme opravy myček a praček: Fagor, Edesa, Candy, Hoover, Indesit, Whirlpool, Polar, Ignis, Ariston, De Dietrich. Provádíme opravy sporáků, varných desek, pečících trub a digestoří: Candy, Hoover, Fagor, Edesa, De Dietrich a Elica. Zajišťujeme záruční servis FAGOR, CANDY, HOOVER, DE DIETRICH A ELICA. Opravy provádíme ve většině případů přímo u zákazníka. Pokud to složitost opravy vyžaduje, zajistíme odvoz spotřebiče do dílenské opravy. Spotřebiče můžete po vzájemné dohodě dovézt do opravy i osobně. Je-li při opravě potřeba vyměnit náhradní díl, na místě Vás seznámíme s cenovou kalkulací. Pokud by se Vám oprava zdála příliš drahá, vyúčtujeme Vám pouze náklady spojené s diagnostikou závady a cestovné.

Web: www.opravy-pracek-mycek.cz

Další související informace

Videa Animace

animace, videa, stream, youtube, freevideo, – Nejlepší výběr videí a animací zdarma na internetu. Videa ze Stream, Youtube a dalších. Zábavná videa a animace zdarma. Videa a animace ke stažení.Nejlepší výběr videí a animací zdarma na internetu. Videa ze Stream, Youtube a dalších. Zábavná videa a animace zdarma. Videa a animace ke stažení.

Skladové prostory

sklady,skladovací,skladové,prostory,pronájem, – Nabízíme levné skladování a další doplňkové služby v Logistickém areálu Podivín, který se nachází v průmyslové zóně města Podivín. Skladové prostory se nachází v bezprostřední blízkosti dálnice D2. Areál se skladovými prostory je situován v blízkosti státní hranice se Slovenskem a Rakouskem.

Boty Deichmann

Deichmann, dámské boty, dámská obuv, dámské obutí, – Webová stránka věnovaná firmě Deichmann a její nabídce bot. Deichmann, to je především maloobchod a distribuce. Značka Deichmann vychází především z toho, že je důležité dostat boty co nejblíže k zákazníkovi a prodat mu je za cenu, která je pro něj výhodná. Značka Deichmann nakupuje od nejrůznějších výrobců, kvalitu svého zboží ale vždy drží na úrovni. Boty Deichmann, to jsou boty pro celou rodinu, které lze nakoupit na jednom prodejním místě. Boty pánské, dámské, dětské, boty sportovní, boty do společnosti, to všechno v prodejnách Deichmann vždy najdete. Snahou značky Deichmann je oslovit co nejširší vrstvy, vyjít vstříc všem zákazníkům.

Načítání trvalo 0.3847 sekund.