+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Párty pípy - rady a tipy

Klíčová slova: párty pípy, párty pípa, party pípy, party pípa

E-mail: kocour.azrael1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2013

Popis: Použití párty pípy je velice snadné a je možné si ji za příznivou cenu vypůjčit na jeden den i celý víkend. Přinášíme praktické rady týkající se výběru párty pípy a jejího použití na různých akcích jak doma, tak i kdekoli venku bez přístupu k elektrické energii.

Web: party-pipy.cz/

Další související informace

DiscoGarage

disco, discogarage, disco rakovník, párty – Nabízíme zábavu až do rána v moderním prostředí, dva plně zásobené bary s milou obsluhou, akční ceny drinků, atraktivní program. Kapacita diskotéky je cca 300 osob. Otevřeno máme každý pátek a sobotu od 21:00hod. To znamená, že na Vás každý víkend čeká skvělá diskotéka s kvalitním programem. Spolupracujeme s Djs Rádia Relax.

Párty stany a zázemí

stany, párty stany – Naše společnost se zabývá zajištěním zázemí pro filmové štáby - stavbou tzv. BASE CAMP. Máme však také bohaté zkušenosti s pořádáním rautů a jiných společenských akcí, které jsme schopni zajistit díky rozmanitému výběru produktů a služeb

Párty rauty vybavení

párty vybavení, vybavení na rauty,půjčovna nábytku – Pronájem vybavení pro párty, rauty, svatby, konference, koktejly, recepce, firemní večírky a firemní akce. Půjčovna nábytku zajistí půjčení židlí, stolů, půjčení sedaček, sofa a křesel. Zapůjčíme nábytek a vybavení na svatby a catering. Půjčujeme kompletní jídelní servis jako příbory, prostírání, ubrusy, potahy, dekorace, květiny na eventy.

Načítání trvalo 3.5355 sekund.