+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Párty pípy - rady a tipy

Klíčová slova: párty pípy, párty pípa, party pípy, party pípa

E-mail: kocour.azrael1@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2013

Popis: Použití párty pípy je velice snadné a je možné si ji za příznivou cenu vypůjčit na jeden den i celý víkend. Přinášíme praktické rady týkající se výběru párty pípy a jejího použití na různých akcích jak doma, tak i kdekoli venku bez přístupu k elektrické energii.

Web: party-pipy.cz/

Další související informace

DiscoGarage

disco, discogarage, disco rakovník, párty – Nabízíme zábavu až do rána v moderním prostředí, dva plně zásobené bary s milou obsluhou, akční ceny drinků, atraktivní program. Kapacita diskotéky je cca 300 osob. Otevřeno máme každý pátek a sobotu od 21:00hod. To znamená, že na Vás každý víkend čeká skvělá diskotéka s kvalitním programem. Spolupracujeme s Djs Rádia Relax.

MUTTON Event

Party stany, velkokapacitné stany, stanové haly – Prenájom party a predaj party stanov. Ponúkame technické zabezpečenie akcií formou party stanov, zábavných atrakcií, ozvučenia. Organizujeme promo akcie, roadshow, propagáciu produktov. K dispozícií: party stany, malé rýchlo rozkladacie stany, prenájom sedenia, pivné sety, stoly, stand by stoly, vykurovanie, ozvučenie akcie.

Párty vybavení

party vybaveni, akce, rauty, vecirky, kluby, event – Vše pro event, firemni party, firemni akce, večírek, catering, raut, firemní akce, firemni eventy, pujcovna nabytku, pujcovna rekvizit a dekoraci, party nabytek, pronajem nabytku, pronajem svetel /pujcovna svetel, pronajem osvetleni, Vybavení pro společenské akce, poradani akci, spolecenske akce, organizovani akcí

Načítání trvalo 0.0871 sekund.