+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rozvoj HR a organizací

Klíčová slova: manažerské vzdělávání,konzultace,rozvoj organizace

E-mail: vanke@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2011

Popis: Zvyšování efektivity organizací, personální poradenství, příprava na ISO certifikace, vyjednávání a zprostředkování, rozvoj manažerů, příprava rozvojových programů a pracovně-právní dokumentace. Pracuji zejména v Praze, po dohodě v celé České republice.

Web: vanke.webnode.cz/

Další související informace

Návrhy interiérů Brno

rekonstrukce panelových bytů Brno, rekonstrukce by – Realizujeme rekonstrukce a přestavby včetně dodávky materiálů a zajištění projektové a inženýrské činnosti. Provádíme rekonstrukce panelových bytů v Brně a rekonstrukce bytových jader. Návrhy interiérů Brno, realizace

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Manažerské kurzy, vzděláv

manažerské vzdělávání, manažerské kurzy, kurzy pro – HAA Brno nabízí vzdělávací programy, kurzy a školení pro manažery i zaměstnance. Školení managementu, soft skills, komunikace, marketingu a dalších oborů, které napomáhají vedoucím i řadovým zaměstnancům vykonávat svou práci efektivněji.

Načítání trvalo 0.0695 sekund.