+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Rozvoj HR a organizací

Klíčová slova: manažerské vzdělávání,konzultace,rozvoj organizace

E-mail: vanke@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2011

Popis: Zvyšování efektivity organizací, personální poradenství, příprava na ISO certifikace, vyjednávání a zprostředkování, rozvoj manažerů, příprava rozvojových programů a pracovně-právní dokumentace. Pracuji zejména v Praze, po dohodě v celé České republice.

Web: vanke.webnode.cz/

Další související informace

Kitesurfing

kite kurz, kiteboarding, kitesurfing, Kapverdy, Ca – Waveriding kitetrips– podmínky jsou na Kapverdách vhodné jak pro úplé začátečníky tak pro zdatné waveridery. Doporučíme vám popřípadě vás dovezeme naším vozidlem Toyota Hilux 4x4i s vaším vybavením na spot.

Kuchyňské židle

Kuchyňské židle, barové židle, lavice do čekáren, – Kuchyňské židle.cz pro vás vyrábí kvalitní kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren na zakázku. Kuchyňské židle z kvalitní oceli vyrábíme do 14 dnů. Kuchyňské židle, barové židle a lavice do čekáren od nás

práce přes internet

výdělek přes internet – nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy.nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy. nadstandartní příjem. webové stránky s 200 e-shopy.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.