+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

School of English

Klíčová slova: výuka, angličtiny, kurzy, angličtina, Karlovy Vary

E-mail: info@schoolofenglish.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2009

Popis: School of English, výuka angličtiny, kurzy angličtiny pro dospělé a děti, angličtina Karlovy Vary. Jazyková škola se zaměřením na výuku angličtiny s důrazem na individuální přístup a přípravu studentů na FCE a CCAE

Web: www.schoolofenglish.cz

Další související informace

Hotel Krušnohor, Ubytován

hotel, ubytování, Ostrov nad Ohří, Karlovy Vary – Tříhvězdičkový hotel Krušnohor Ostrov nabízí výhodné ubytování v těsné blízkosti lázní Karlovy Vary a Krušných hor. K dispozici je restaurace s mezinárodní kuchyní, salónek, 29 pokojů a zdarma Wifi internet.

Překlad do angličtiny

překlady angličtina, překlad do angličtiny, překla – Nabízíme překlad do angličtiny a z angličtiny za nejlepší ceny. Ušetříte až 200 Kč/NS ! Nejvyšší kvalita zaručena rodilými mluvčími. Překlady se soudním ověřením. Množstevní slevy. Dlouholeté zkušenosti a spokojenost zákazníků jsou naší předností.

Svářečská škola

svářování, škola, kurzy, svařečská škola, výuka, L – Svářečská škola Artweld Liberec v Jablonci n.N. je označována za nejmoderněji vybavenou školu v ČR. Nabízí svářečské kurzy a evropské i základní zkoušky, přezkušování svářečů, odborná školení a další kurzy.

Načítání trvalo 3.0129 sekund.