+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

School of English

Klíčová slova: výuka, angličtiny, kurzy, angličtina, Karlovy Vary

E-mail: info@schoolofenglish.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervence 2009

Popis: School of English, výuka angličtiny, kurzy angličtiny pro dospělé a děti, angličtina Karlovy Vary. Jazyková škola se zaměřením na výuku angličtiny s důrazem na individuální přístup a přípravu studentů na FCE a CCAE

Web: www.schoolofenglish.cz

Další související informace

Jazyková škola v Brně

angličtina, výuka jazyků, výuka angličtiny, jazyky – Naše jazyková škola pracuje se studenty v malých skupinách nebo jednotlivě. Výuka angličtiny probíhá v Brně, kousek od Lužánek. Angličtina – chcete rozumět a zvládat různé situace? Naučte se u nás mluvit v jazykové škole v Brně. Anglicky mluvit.

Kavárna a restaurace Terr

kavarna, restaurace, karlovy vary – Zveme Vás do moderní kavárny a restaurace Terra přímo v centru Karlových Varů. Příjemný personál. Výborná a kvalitní káva Filicori Zecchini. Speciality České a mezinárodní kuchyně. Velký Výběr z jídelního a nápojoveho listu.

Svářečská škola

svářování, škola, kurzy, svařečská škola, výuka, L – Svářečská škola Artweld Liberec v Jablonci n.N. je označována za nejmoderněji vybavenou školu v ČR. Nabízí svářečské kurzy a evropské i základní zkoušky, přezkušování svářečů, odborná školení a další kurzy.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.