+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Škoda a Hanusová

Klíčová slova: roman, škoda, růžena, hanusová, opereta, operetní,

E-mail: admin@romanskoda.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Pokud hledáte kvalitní a neobvyklé vystoupení na vaši společenskou akci, jako je například raut, svatba nebo ples, určitě byste se měli zajímat i o operetní vystoupení Romana Škody a Růženy Hanusové. Oba dva jsou zkušenými a velice talentovanými zpěváky, kteří spolu často vystupují v pražských prestižních divalech, a tak se na jevišti výborně doplňují. Jejich neobvyklá vystoupení zaujmou nejen vás, ale i všechny hosty vaší společenské akce.

Web: www.romanskoda.cz

Další související informace

Roman Pastorek

roman, pastorek, dj, moderátor, moderování, akcí, – Působím jako moderátor a DJ. Moderuji plesy, firemní akce, apod. Nabízím hudební produkci, jako DJ hraji na všech akcích. Naše umělecká agentura Vám ráda zajistí realizaci Vaší firemní akce. Působím jako moderátor a DJ. Moderuji plesy, firemní akce, apod. Nabízím hudební produkci, jako DJ hraji na všech akcích.

TUNINGSTYLE.cz 3NEC

tuning, světla, angel eyes, AUDI, ŠKODA, VW, OPEL – Dovoz a prodej tunigových dílů a doplňků. Nejširší nabídka všech typů čirých světel,xexonových sad, sportovních masek, výfuků, nárazníků, podvozků, chromových či hliníkových doplňků a mnoho dalších pro Vaše auto.

Autopotahy Škoda Fabia

autopotahy, autopotahy na míru, autopotahy Škoda, – V dnešní době moderních automobilů jsou již na ústupu nejrůznější podomácku vylepšující pomůcky a nástroje. Pokud si ještě vzpomenete na doby nedávno minulé, jistě si vybavíte nejrůznější autopotahy, které se vyráběly doma na koleni.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.