+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Škoda a Hanusová

Klíčová slova: roman, škoda, růžena, hanusová, opereta, operetní,

E-mail: admin@romanskoda.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ??jna 2011

Popis: Pokud hledáte kvalitní a neobvyklé vystoupení na vaši společenskou akci, jako je například raut, svatba nebo ples, určitě byste se měli zajímat i o operetní vystoupení Romana Škody a Růženy Hanusové. Oba dva jsou zkušenými a velice talentovanými zpěváky, kteří spolu často vystupují v pražských prestižních divalech, a tak se na jevišti výborně doplňují. Jejich neobvyklá vystoupení zaujmou nejen vás, ale i všechny hosty vaší společenské akce.

Web: www.romanskoda.cz

Další související informace

Bazar auto Škoda

Škoda, autobazar, inzerce, Fabia, Octavia, bazar – Inzerce a autobazar automobilů Škoda, náhradních dílů Škoda. Prodejte svůj vůz nebo kupte nový. Unás najdete vše od Škody Octavia, Fabia po veterány a náhradní díly. BazarŠkoda.cz to jsou automobily a náhradní díly Škoda z celé ČR, nabídky autobazarů i jednotlivců.

Autoservis, měření emisí,

autoservis škoda, autoservis opel, autoservis plze – Autoservis zaměřený především na auta Škoda a Opel, další naše služby jsou měření emisí, příprava na STK a prodej náhradních dílu nejen na auta Škoda a Opel.Ověřte si naše služby a budete se k nám vracet.

Autoklíče Škoda

Autoklíče Škoda, autoklíče s čipem, autoklíče – Autoklíče Škoda, autoklíče VW, autoklíče Audi, autoklíče Seat, autoklíče s čipem, autoklíče bez čipu. Autoklíče pro všechny typy osobních i užitkových vozidel ( autoklíče Škoda, autoklíče VW, autoklíče Audi, autoklíče Seat ), autoklíče s čipem i autoklíče bez čipu. Vyrábíme na zakázku jednostranné autoklíče, oboustranné autoklíče

Načítání trvalo 0.0571 sekund.