+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Software pro správu bytů

Klíčová slova: software správa bytů domů svj rozúčtování jednotek

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2010

Popis: Software pro správu nájemníků, bytů, domů, služeb a plateb. Přehledná evidence s automatickým rozúčtováním nákladů v měsíčních a ročních uzávěrkách. Rychlé generování přehledů a podkladů pro účetnictví. Vhodné především pro sdružení vlastníků jednotek (svj), obce, realitní a účetní kanceláře zabývající se správou bytů.

Web: www.fiasw.cz/Byhos/index.php

Další související informace

Byty na prodej

Byty na prodej, prodej bytu , byty prodej – Na prodej byty je informační realitní server nabídek bytů na pronájem z celé České republiky. Najdete zde nabídky bytů od přímých majitelů, kteří nabízí byty na prodej bez realitky a rovněž nabídky bytů od realitní kanceláře. Stačí si vybrat. Pokud chcete nabídnout byty na prodej, zaregistrujte se a Váš byt se zdarma objeví v inzerci desítek realitních serverů zdarma.

Reality Mladá Boleslav

Mladá Boleslav, nemovitosti, reality, prodej bytů – Prodej nemovitostí v Mladé Boleslavi a okolí. Byty, rodinné domy, obchodní i jiné nebytové prostory a pozemky k prodeji. Aktuální nabídky z katalogů realitních kanceláří i od přímých majitelů. Nemovitosti Mladá Boleslav.

Načítání trvalo 0.0641 sekund.