+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební foto video Brno

Klíčová slova: svatební,fotograf,video,fotografie,foto,svatba

E-mail: hermanfoto@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2010

Popis: Miroslav Herman - známý brněnský fotograf a kameraman pracující se špičkovými přístroji firem Canon, Metz, Sony ... a používající nejmodernější technologie, nabízí více než standardní kvalitu jak svatebního videa tak dokonale nasvětlených svatebních fotografií. Kvalita ve spojení s nízkou cenou činní jeho práci ve svém oboru za bezkonkurenční.

Web: www.hermanfoto.kvalitne.cz

Další související informace

Fotoatelier Oscar

foto, foto na plátně, foto portrét, galerie – dekorační fotografie na plátně, fotografická tvorba, prodejní autorská obrazová galerie, fotoportréty, specializace strojírenství, průmysl, kompletní příprava snímku k tisku, analog. i digitální foto, profesionalita

Creative weddings - svat

svatba, svatební agentura, wedding, svatební výzd – Creative weddings je svatební agentura která se specializuje na svatby v Praze a středních Čechách s kreativním zaměřením. Připravíme Vám svatbu Vašich snů a vy celý den prožijete v klidu a s úsměvem.

Fotograf Martin Lukač

fotograf, fotografie, akt, portrét, focení – Liberecký rodák, Martin Lukač, se při svojí práci zaměřuje hlavně na focení přírody, zvířat, krajinek, portrétů a momentek. Při svojí kreativitě se ale nebrání ani vlastně ničemu. Pokud přijde dobrý nápad, prst na spoušti mívá hodně rychlý. A v tom je jeho kouzlo.

Načítání trvalo 0.3572 sekund.