+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební foto video Brno

Klíčová slova: svatební,fotograf,video,fotografie,foto,svatba

E-mail: hermanfoto@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2010

Popis: Miroslav Herman - známý brněnský fotograf a kameraman pracující se špičkovými přístroji firem Canon, Metz, Sony ... a používající nejmodernější technologie, nabízí více než standardní kvalitu jak svatebního videa tak dokonale nasvětlených svatebních fotografií. Kvalita ve spojení s nízkou cenou činní jeho práci ve svém oboru za bezkonkurenční.

Web: www.hermanfoto.kvalitne.cz

Další související informace

Fotostudio Famousphoto.cz

fotograf,focení,fotostudio,fotoatelier,fotky,akty – Profesionální fotografie miminek, focení dětí, rodin, těhotenství, portrétu ve stylu art foto a glamour. Profi foto akt, modelingové fotografie, fotobook, focení produktové a reklamní, firemní grafika a návrhy, katalogy. Panorama 360. V příjemném prostředí našeho fotoatelieru Vás uvítá profesionální fotograf Karel Kučera a Václav Sadílek - Záruka kvality.

Letecké foto snímky fotog

foto, letecké foto, letecké snímky – Letecké snímky měst, míst, hradů a zámků v České republice. Zabýváme se prodejem letecké fotografie. Skupina fotografů z České republiky pro Vás vyfotí ze vzduchu téměř cokoliv. Fotíme z letadla pro radost.

Petr Kielar - fotograf

fotografie,fotky,foto,fotoatelier,kalendář,akty – Fotografické služby v ateliéru i v exteriéru. Portrétní fotografie na památku, kalendáře, setkarty i fototesty. Na přání zhotovím i reklamní fotografie pro vaše webové stránky nebo firemní prezentace.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.