+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Svatební foto video Brno

Klíčová slova: svatební,fotograf,video,fotografie,foto,svatba

E-mail: hermanfoto@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. prosince 2010

Popis: Miroslav Herman - známý brněnský fotograf a kameraman pracující se špičkovými přístroji firem Canon, Metz, Sony ... a používající nejmodernější technologie, nabízí více než standardní kvalitu jak svatebního videa tak dokonale nasvětlených svatebních fotografií. Kvalita ve spojení s nízkou cenou činní jeho práci ve svém oboru za bezkonkurenční.

Web: www.hermanfoto.kvalitne.cz

Další související informace

Robert Zauer - teplický f

fotograf, fotograf teplice, teplický fotograf – Nabídka služeb profesionálního fotografa. Fotografování svateb, portrétní, rodinné , fotografování aktů (žen i mužů), fotografování a výroba kalendářů, fotografování společenských událostí, produktové a firemní fotografování, prodej dárkových poukazů

Petr Kielar - fotograf

fotografie,fotky,foto,fotoatelier,kalendář,akty – Fotografické služby v ateliéru i v exteriéru. Portrétní fotografie na památku, kalendáře, setkarty i fototesty. Na přání zhotovím i reklamní fotografie pro vaše webové stránky nebo firemní prezentace.

profesionlní fotograf

akty,portréty,umělecké fotografie,sex,erotika,foto – Dobrý den, chtěli byste i Vy mít dokonalé fotografie? Dáme Vám důkaz, že i běžný člověk může mít fotografie jako modelky. Nabízíme dokonalé portréty, akty či fotoobrazy až do životní velikosti, dále pak reklamní fotografie pro firmy a organizace. VŠE V LUXUSNÍM PROVEDENÍ. Profesionální a individuální - diskrétní přístup. Naše studio s uměleckým fotografem a vizážistkou spolupracuje například s časopisy: Playboy, Maxim, Most Exclusive v USA, ONE, Módní Prádlo, WOMEN atd. Fotíme portfolia pro modelky. Možnost i zakoupení fotoobrazů s profesionálními modelkami. TELEFON: +420 776 266 815 Fotograf: Milan Holenda, vizážistka: Petra Holendová.

Načítání trvalo 0.4349 sekund.