+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Telefonní ústředna, IP ka

Klíčová slova: IP kamera, IP kamery, Kamerový systém, Komunikační

E-mail: zont@zont.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2008

Popis: Firma ZONT je dodavatelem ucelených IT řešení Nabídkou produktů firem Alcatel Lucent komunikační systém AXIS IP kamera a NETAVIS dohledový systém PANDUIT a BELDEN strukturovaná kabeláž uspokojíme široké spektrum vašich potřeb v IT

Web: www.zont.cz

Další související informace

Kamery na helmu

Sportovní kamery, sportovní kamera, akční kamery – Sportovní kamery se staly doslova hitem posledních let, a každý, kdo se pohybuje okolo extrémních sportů, a sportů všeobecně, sportovní kameru prostě potřebuje. Ať už jedeme po strmém srázu na kole, taháme za plyn motocyklu, prozkoumáváme hlubiny při potápění, nebo se pereme s volantem automobilu, každý z nás se chce se svými zážitky podělit i se svými přáteli. Na stránkách www.kamerydoakce.cz tyto kamery můžete zakoupit za nejlepší ceny na trhu. Vše skladem.

KELCOM Dubnica spol. s r.o.

zabezpečovacie systémy, kamery, požiarna signaliz – Dodávka a montáž zabezpečovacích systémov. Dodávka a montáž kamerových systémov.Dodávka a montáž elektrickej požiarnej signalizácie. Počítačove siete pasívna a aktívna časť. Dodávka a montáž zabezpečovacích systémov. Dodávka a montáž kamerových systémov.Dodávka a montáž elektrickej požiarnej signalizácie.

Bezpečností systémy

zabezpečovací systémy, kamerové systémy, ip kamery – Bezpečností, zabezpečovací a kamerové systémy na profesionální úrovni. Ochrana osob a majetku, napojení na PCO, požární signalizace, IP kamery a trezory. Nabízíme montáž, servis a záruky, které máme podložení certifikací.

Načítání trvalo 0.0746 sekund.